МРТ головного мозку (голови) в Києві - Дніпровський район

МРТ головного мозку (голови) 2400 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2000 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2200 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2000 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2200 грн.
МРТ головного мозку (голови) 4750 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1000 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2500 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1700 грн.
Знайдено 5 клінік

Протягом року безпокоять головні болі , звернулась в Аксімед, де невролог направив мене зробити УЗД голови і шиі . Дослідження проводив Помиткін А. А. Хочу висловити велику подяку . Лікар був дуже чуттєвий , розказав в чому причина головних моїх болів і успокоів , що все це лікується. Дякую вам велике
Марья
Відмінний фахівець. Ходила моя мама. Все докладно розповіла, навіть у деяких моментах показала відео. Швидко з'ясувала причину болю. Розповіла, як лікуватися та надала багато слушних порад. Дуже задоволена! Прийдемо повторно!
Янина
Лікар, дуже сподобався! Професіонал своєї справи. Дуже уважно підходить до вирішення всіх питань. Прийомом залишилася задоволена! Призначення ефективні та допомагають. Зараз почуваю себе значно ліпше! Рекомендую спеціаліста!
Тараненко Андрей
Спасибо Татьяне Дмитриевне за профессионально оказаное лечение! У меня были проблемы по неврологии в шейно-грудном отделе - постоянно спасмированые мышцы, боли и головокружение. После оказанного лечения спину не чувствую в хорошем плане :) Кроме того, доктор отлично умеет найти контакт с пациентом и помочь не только медикаментозно, но и грамотными советами. Спасибо ещё раз за оказанную помощь!
Наталія
Хочу щиро подякувати Вдовіченку Олегу Костянтиновичу за його працю,вклад,який він вніс у стан мого здоров'я,людяність,високу майстерність та професійність,глибоке знання своєї справи! Саме завдяки йому я досить швидко повернулася в норму. Видно,що Олег Костянтинович є висококласним спеціалістом в своїй галузі,а також чудовою людиною. Він не тільки,в буквальному розумінні,поставив мене на ноги,але і навчив як працювати над собою. Дуже дякую і поважаю його не тільки як пацієнт,але як і лікар.
Обратились к Инне Викторовне с острой болью в руке, приняла нас без записи, сразу назначила лечение и дополнительное обследование. Диагноз был поставлен в тот же день: тендинит разгибателей правой кисти. Во время лечения были задействованы разные методики: уколы, физпроцедуры, рефлексотерапия, так же направила на кинезиотерапию. В итоге функции руки восстановлены полностью. Инна Викторовна очень внимательный, обходительный и добрый доктор, а самое главное профессионал в своём деле. Если вам нужен врач, который берет ответственность за ваше здоровье с первых минут, можете смело обращаться к Инне Викторовне.
8,2
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна10 2 м.Дарниця26 10
Київська неврологічна клініка "АКСІМЕД" не перший рік займається наданням спеціалізованих лікувальних, діагностичних та реабілітаційних послуг. Спеціалізація медзакладу — центральна і периферична нервові системи та патології, пов'язані з ними.
  • МРТ головного мозку (голови) 2 400
  • МРТ головного мозку (голови) 2 200
  • МРТ головного мозку (голови) 2 200
  • МРТ головного мозку (голови) 4 750
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • МРТ головного мозку 1 700
  • МРТ головного мозку до та з контрастуванням 3 100
  • МРТ головного мозку + CISS 3D 2 000
  • МРТ головного мозку + CISS 3D до та з контрастуванням 4 000
  • МРТ головного мозку при епілепсії 2 100
  • МРТ головного мозку при епілепсії до та з контрастуванням 3 400
  • МРТ головного мозку при розсіяному склерозі та інших демієлінізуючих захворюваннях 2 100
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • МРТ головного мозку - час виконання 15 хв. 1 800
  • МРТ головного мозку з контрастом - час виконання 30 хв. 3 500
  • МРТ головного мозку + вени головного мозку 2 900
  • МРТ головного мозку (діагностика епілептичного стану) з контрастом - час виконання 45 хв. 4 500
  • МРТ головного мозку + артерії головного мозку 2 900
  • МРТ головного мозку + артерії та вени головного мозку 3 200
  • МРТ головного мозку + орбіти з контрастом 4 600
6,7
Київ вул. Рогозівська, 6
р.Дніпровський
  • МРТ05 головного мозку (висновок, плівка, диск) 1 000
  • МРТ05 головного мозку до та з контрастуванням (висновок, контрастна речовина, дві плівки, диск) 2 500
2,1
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.