Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) в Києві - Дарницький район

Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) 1760 грн.
Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) 1490 грн.
Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку) 890 грн.
Знайдена 1 клініка

Андрій
Чудова лікарня , все сподобалось.
Наблюдаюсь у врача-гинеколога Берая Дженетти. Долгое время в Киеве не могла найти хорошего врача, в этой клинике наконец-то нашла. Смогли остановить мою болезнь. Так же в этой клинике мне делали лапароскопию. И я наблюдалась у хирурга Иванник Максим. Операции проведённые в этой клинике прошли успешно. Коллектив внимательный! Клинику рекомендую
Вита
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Все на найвищому рівні! Рекомендую!
Лия
Все шикарно. Істина пізнається в порівнянні. Лікаря порекомендувала подруга. Мені дуже сподобалося, лікар не прагне здерти з пацієнта якомога більше грошей. Відправляючи його на ті чи інші процедури. Все кваліфіковано та ефективно!
Лев
Була сьогодні на прийомі у цього лікаря. Хоча огляд був з профілактичною метою, фахівець, поставився до нього дуже уважно та з усією відповідальністю. Відчувається глибина знань і високий професіоналізм. Такими хотілося б бачити всіх наших лікарів.
Багира
Все дуже сподобалося, залишилася задоволена! Лікар дуже хороший фахівець, одразу зміг допомогти. Прийом був вчасний, не довелося чекати. Огляд детальний, та прискіпливий! Одним словом-чудовий спеціаліст! Звертайтесь, не пошкодуєте!
Київ вул. О. Пчілки, 2
м.Позняки28 4 м.Харківська41 7
Київська клініка "Гармонія здоров'я" спеціалізується на наданні гінекологічної допомоги, хірургічних операціях, косметології та гастроентерології.
  • Доплер (п.фах) з функціональними пробами судин шиї та внутрішньомозкових артерій 1 760
  • Доплер (п.фах) статевого прутня (з вазоактивним препаратом) 1 490
  • Доплер (п.фах) судин органів калитки 890