Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Києві (метро Берестейська)

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 450 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 450 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 900 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 550 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 550 грн.
Знайдено 3 клініки

Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
Эдуард
Спеціаліст ретельно нас оглянула. Поставила діагноз. Призначення доступні за ціною, та ефективні. Приємна, уважна, все показала, розповіла, відповіла на всі питання, які нас цікавили. Просто золото а не лікар. Рекомендую!
Замучили проблемы с кожей на лице. По совету родственников обратилась к Елене Васильевне. Замечательный специалист! Назначила комплекс процедур, поддерживающую терапию. Уже сейчас выгляжу в разы лучше и планирую продолжить лечение у этого прекрасного доктора.
Нужно было удалять дедушке полипы из прямой кишки. Обратились к доктору Черниенко и остались очень довольны его работой. Операция прошла успешно, осложнений не возникло, подготовка к вмешательству и послеоперационное наблюдение были безукоризненны. Если снова понадобится хирург-проктолог, то пойдем именно к нему.
Сергей
После лечения в Институте кардиологии им. Н.Д.Стражеско у меня есть все остывания утверждать, что Лилия Александровна – высококвалифицированный кардиолог, внимательный, вдумчивый и отзывчивый врач, весьма симпатичный и доброжелательный человек.
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 450
  • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок 450
  • Дуплексне сканування судин верхніх кінцівок 900
  • УЗД нижніх кінцівок (вени) 550
  • УЗД нижніх кінцівок (артерії) 550
4,3
Приватна клініка "Валерія" - це багатопрофільний медичний центр, який почав свою діяльність у 2002 році. Основний напрямок установи - педіатрія. Вперше в Україні тут почав функціонувати приватний дитячий стаціонар.
4,3
Київ бул. І. Лепсе, 4, АК «Росток» , Галагани
м.Шулявська31 13 м. Берестейська23 8
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Флебологія" забезпечує діагностування та лікування різного роду судинних патологій. Клініка почала функціонувати в 1999 році.