Електроенцефалографія (ЕЕГ) в Харкові (метро Держпром)

Електроенцефалографія (ЕЕГ) 385 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 200 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 275 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 180 грн.
Знайдено 2 клініки

Любовь
Хочу залишити найкращий відгук про роботу даного лікаря! Я отримала відповіді на всі запитання, а також детальне призначення. В цілому атмосфера дуже приємна, та доброзичлива. Впевнена що лікування дасть гарний результат. Дякую.
Слава
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Всі скарги вислухав, зробив огляд дитини, надав необхідні рекомендації, призначив лікування. Залишилися задоволені професійною роботою лікаря. Будемо звертатися ще.
Игорь
Полностью согласен с предыдущими отзывами.
Есть три категории врачей. Врач от бога. Врач ну слава богу и врач не дай бог. Владислав Михайлович, врач от бога. Прекрасный специалист. Врач своего дела. Спасибо огромное ему.
Профессионал с большой буквы. У Николая Владимировича просто золотые руки. Теперь я только к вам.
Была на приёме у гастроэнтеролога Носацкой Галины Васильевны. Врач очень внимательная! Выслушала все мои жалобы и симптомы, посмотрела все предыдущие анализы, подошла к проблеме в целом. Отправила меня на дополнительные обследования. Все четко и ничего лишнего. С диагнозом определилась быстро. Лечение объяснила подробно каждый препарат. Отдельно рассказала о продуктах в диете. Замечательный доктор, профессионал своего дела!
Многопрофільний медичний центр "Еввіва" працює вже більше 23 років. Штат співробітників клініки складається з більше ніж 70 досвідчених спеціалістів. Заклад має державний сертифікат вищої категорії акредитації.
Харків вул. Ромен Роллана, 7 А
м.Наукова9 3 м.Університет15 4 м.Держпром12 4
Медичний центр "Світ Здоров'я" на Ромен Роллана надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, дуплексне сканування, неврологія, психотерапія та ендокринологія. В процесі лікування захворювань лікарі клініки використовують тільки перевірені методики та лікарські препарати...