Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) в Харкові - Шевченківський район

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 650 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 350 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 550 грн.
6,0
Знайдено 4 клініки

Лариса
Очень довольна услугами клиники. Большое спасибо Войтенко Станиславу Анатольевичу и кардиологу Вовк Кире Витальевне.
Русалана
Професійний, уважний і чуйний лікар з хорошим почуттям гумору і позитивним настроєм. Дуже акуратно бере мазок, дає адекватні рекомендації. На прийомі все проходить на рівні європейських клінік. Усім повністю задоволена. Дякую!
26 февраля '20 г.
Роман
Лікар дуже грамотний, уважний. Провів цілковите обстеження. Вів прийом спокійно, не поспішаючи, грунтовно. Діагноз виставив точно, та безпомилково. Помітно, що метою лікаря було розібратися в проблемі та допомогти, а не здерти гроші.
11 февраля '20 г.
Маргарита
Хитрина Наталья Владимировна грамотный врач и очень приятный человек. Все рекомендации и назначенное лечение были точны и эффективны. Просто восторгаюсь такими специалистами ❤️
Марина
Впервые попала в эту клинику будучи беременной. Была у Пудеевой Татьяны Викторовны. Прекрасный специалист, очень внимательная, понимающая женщина. Я в восторге! В первую свою беременность я могла только мечтать о таком докторе. Все рассказала , показала, посоветовала, успокоила. Чудо- специалист! На узи только к ней! Клиника прекрасная все быстро И четко.персонал внимательный и любезный. Буду посещать еще с удовольствием!
Татьяна
Спасибо часто посещаю данный центр.Была у разных специалистов. Все очень внимательные и все по делу. Лечение назначают качественно.
7,1
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Держпром5 4 м.Університет6 4
"Медичний центр здоров’я" вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Допплерографiя судин шиї з проведенням функцiональних проб 500
5,4
Харків вул. 23-го Серпня, 34
м.23-го Серпня4 1 м.Ботанічний сад14 3
Основні послуги, які надає клініка Пульс Медика: консультації фахівців; ультразвукова діагностика, в тому числі доплерографія кровоносних судин; спірографія; електрокардіографія; ергокардіоспірометрія; кольпоскопія; підбір і установка механічних протизаплідних засобів; ін'єкції озону; лікування варикозного розширення вен; лікування мігрені; лікування...
Сб: 09:00-16:00
5,3
Харків вул. Тобольська, 45
м.23-го Серпня8 4 м.Ботанічний сад9 5
Багатопрофільний медичний центр "Снежана" забезпечує можливість проходження діагностики та лікування захворювань ротової порожнини, репродуктивної, ендокринної систем тощо.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
5,2
Харків пр-т Науки, 77
м.23-го Серпня2 1 м.Ботанічний сад16 3
Консультативно-лікувальний Науковий медичний центр "Ваш лікар" здійснює медичну діяльність за більш ніж десятьма напрямками. У штаті налічується близько 18 старших медичних спеціалістів. Серед них є й іноземні громадяни: з Італії, Великобританії, Швейцарії, Литви, Германії.
Сб: 08:00-15:00