Рентген сечовидільної системи (урографія) у Дніпрі (метро Вокзальна)

Рентген сечовидільної системи (урографія) 245 грн.
Рентген сечовидільної системи (урографія) 200 грн.
Рентген сечовидільної системи (урографія) 750 грн.
Рентген сечовидільної системи (урографія) 390 грн.
Рентген сечовидільної системи (урографія) 935 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб Нед Цілодобово
Замечательный, грамотный и внимательный доктор!
Василь
Детально и скрупулёзно проводит обследование, отвечает на вопросы пациента. Отличный специалист.
Анатолій
Хороший лікар, професійно відноситься до проблеми. Звертався до не одного разу, завжди допомагала.
Элла
У меня частые риносинуситы, к тому же я аллергик. Не раз приходилось обращаться к Ларисе Андреевне то за консультацией, то за лечением. Благодаря профессиональному подходу врача, качественным процедурам и правильному лечению нос дышит отлично))
Наблюдаемы у Ирины Леонидовны всей семьей. Все началось, когда заболел младший сын, у него долго были зеленые сопли, от которых избавил нас врач. Дальше заболел старший ангиной, в чем снова нам помогла Ирина Леонидовна. Не знаю, кто вас лечит, но мы себе нашли отличного ЛОР-врача, и обращаемся со всеми вопросами.
Олег
Долгое время страдаю от сердечной недостаточности. В этот раз обратился к Любви Петровне за помощью. Она провела обследование и прописала курс лечения. Теперь я наконец-то чувствую себя значительно лучше, сердце не болит, даже одышки нет! Спасибо!
5,3
Дніпро вул. Байкальська, 82
м.Вокзальна85 16
Медичний заклад "Поліклініка на Клочко-6" - це багатопрофільна клініка, яка займається функціональною та ультразвуковою діагностикою різних патологій, а також лікувальною діяльністю в неврології, урології, гінекології, гастроентерології та інших областях медицини.
  • Оглядова урографія (рентгенографія сечової системи) 200
5,2
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальна11 3
У "Клініці сімейної медицини" надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.