Рентген шийного відділу хребта у Дніпрі (метро Вокзальна)

Рентген шийного відділу хребта 300 грн.
Рентген шийного відділу хребта 380 грн.
Рентген шийного відділу хребта 510 грн.
Рентген шийного відділу хребта 770 грн.
Рентген шийного відділу хребта 440 грн.
Знайдено 2 клініки

Сб Нед Цілодобово
Альона
Щудро Сергій Олександрович професіонал своєї справи! Дуже крутий лікар і гарна, приємна людина. Рекомендую!
Лариса
Очень понравилось. Хорошее обслуживание. Рекомендую
Михаил
Высоковалифицированные врачи. Прекрасная материальная база. Приветливый рецепшин. Отличная клиника. Врач-хирург Марк Петрович мастер своего дела. Рекомендую!
Кит
Прекрасная клиника, получил качественную и отличную консультацию от врача, и остался доволен. Рекомендую!
Павел
Спасибо большое за отличный приём! Все на самом вышем уровне ! Очень понравилось Всем рекомендую!!!!
ярослав
отличная клиника, очень радушный персонал и хорошие врачи. рекомендую.
6,1
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26
м.Вокзальна39 16
Єврейський медичний центр "Джей Ем Сі (JMC)" є приватною структурою. Серед послуг клініки: проведення консультацій педіатра, терапевта, а також вузьких спеціалістів (кардіолога, хірурга, невропатолога, проктолога, уролога, гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога); широкий спектр клінічних аналізів; спірографія; ЕКГ; діагностика (УЗД) і ін.
Працює з
Пн: 08:00-19:30 Вт: 08:00-19:30 Ср: 08:00-19:30 Чт: 08:00-19:30 Пт: 08:00-15:00 Нд: 08:00-19:00
5,3
Дніпро вул. Горького, 16
м.Вокзальна11 3
У "Клініці сімейної медицини" надають наступні послуги: КТ і МРТ; кардіологічна ударно-хвильова терапія; денситометрія; оперативна гінекологія та урологія; лабораторна, ультразвукова та функціональна діагностики; консультації профільних фахівців; гастроскопія; рентгенівські знімки в різних проекціях; оперативна травматологія; нейрохірургія; коронарографія.