УЗД вилочкової залози у Дніпрі (метро Метробудівників)

УЗД вилочкової залози 380 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб
Михненко Ірина Володимирівна
Чудовий лікар, все було професійно на високому рівні
Анастасия
Врач внимательный,отзывчивый,хорошо общался с ребёнком,лишних диагнозов не ставит
Начала лечение у доктора Деева ,обследование на высшем уровне так же как и общение .
Алина
Сергей Коваль - потрясающий доктор, суперпрофессионал, при этом приятный и обаятельный человек. Спас моего ребенка.Обращались неоднократно, всем рекомендую!!!
Виталий
Прохожу лечение лейкоза в Шинкаренко Юлии Николаевне. Она хороший специалист. Главное, это строго выполнять все ее назначения. И результат не заставит себя долго ждать.Соотношение цены и качества оптимальное. Приятно иметь дело с профессионалом.
Иван
Ничего немогу сказать о специалисте, т.к. на приём к нему непопал. Записался за неделю, а в день приёма прийдя в клинику выяснилось что я нигде не записан. "Сервис на высшем уровне".
8,8
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальна64 13 м.Метробудівників72 14
Багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКСПЕРТ" відкрився в 2013 році. За 10 років роботи ми значно виросли, сьогодні ми маємо 5 клінік в місті Дніпро та області, де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому.
  • УЗД вилочкової залози ( тимуса, діти до 3 років) 380
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж
  • УЗД вилочкової залози (діти) 150
Дніпро бул. Зоряний, 1
м.Вокзальна90 17 м.Метробудівників97 18
Філія медичного центру "Адастра" в Дніпрі була відкрита в 2014 році. Він поєднує центр діагностики та багатопрофільну клініку. В даному закладі можна отримати консультацію по 15 лікарськими спеціальностями. "Адастра" надає 1400 медичних послуг.
  • УЗД вилочкової залози 57