Гранд, стоматологія

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Гранд" надає всі види медичної допомоги при діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань зубів і ясен. У штаті приватної клініки лікарі першої та другої категорії кваліфікації.

Послуги, що надаються відвідувачам:

• діагностика ротової порожнини;
  • комп'ютерна діагностика прикусу;
  • професійна гігієна;
  • відбілювання емалі;
  • протезування знімними і незнімними елементами;
  • імплантація;
  • виправлення невірного прикусу;
  • установка брекетів;
  • терапія ясен;
  • лікування молочних зубів у дітей.

Переваги клініки - унікальне сучасне обладнання, приємна атмосфера, сервіс європейського рівня, безболісне лікування, вміння працювати з дітьми.

Місцезнаходження кабінету - вул. Мала Морська, 24. Під час лікування пацієнтам пропонується можливість дивитися телевізор, слухати музику.

• Ціни на послуги

• Художня реставрація зубів
  • Вибілювання зубів
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Лікування карієсу
  • Протезування зубів
  • Консультація стоматолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Недолго я в поиске хорошего стоматолога находилась. К Кухарчук знакомый посоветовал обратиться – вот теперь я знаю, что такое достойный сервис и отличное качество работы.
Игорь
Как по мне, так у Беловой лучшее соотношение цена/качество в городе. Приятная женщина и добросовестный врач.
Вячеслав
У Дынника я знаю, за что деньги плачу. Сергей Иванович что попало не предложит – только качественные материалы, гарантия, один раз сделал и забыл!
Антон с первой консультации показалась мне грамотным специалистом и приятным в общении человеком. Записалась к нему на лечение – уверена, что все будет отлично.
Виталий
Ну а какие отзывы могут быть, если врач порядочный и работу свою знает в совершенстве. Только положительное впечатление, доволен.
Арсен
Кухарчук мне лично посоветовали. Она классный врач, умеет работать с детьми, остался доволен лечением сына.
Владислав
Когда записываюсь на прием к Беловой, уверена что справлюсь с любой проблемой и лечение будет качественным. Она отличный стоматолог, все делает на совесть.
Екатерина
09 травня '16р.
Дынник единственный кто взялся мне помочь и провести сложное протезирование. Приятно, что врач стремится в первую очередь помочь пациенту, а не просто заработать на нем побольше.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога і психотерапевта Ліщенко Катерини спеціалізований в області сімейної та дитячої психотерапії. Прийом пацієнтів здійснює психолог, психотерапевт.
Центр природного оздоровлення "Здравниця" пропонує безмедикаментозну терапію для оздоровлення організму за рахунок внутрішнього резерву пацієнта.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Приватний кабінет доктора Мазо Романа Борисовича на Богоявленському надає пацієнтам перелік лікувальних послуг в області андрології, дієтології, урології та сексології. Прийом здійснює лікар вищої категорії, член Міжнародної асоціації андрологів і лікарів сексуальної медицини.
Пн — Пт: 13:30-17:00
Миколаїв вул. Мореходна, 14 (оф. 218) р.Заводський
8,9
Психологічний центр "Барви життя" почав свою роботу в 2010 році, спеціалізується в галузі надання психологічної підтримки дітям, підліткам, батькам.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00