Стоматологічний кабінет Горбунова О. О.

5.1
Київ, пр-т Перемоги, 73/1
м. Нивки3 6 м.Святошин13 5
Пн: 15:00-21:00 Ср: 09:00-15:00 Чт: 15:00-21:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічний кабінет Горбунова Олександра спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен. Здійснюється прийом дорослих та дітей із 6 років. Приймає пацієнтів лікар-стоматолог першої категорії.
  • Ціни на послуги

• Лікування карієсу
  • Лікування кореневих каналів зуба
  • Лікування триканального зуба
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Чищення зубів (содоструй)
  • Пломбування зубів
  • Консультація на протезування

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лера
Хороший врач. Была вчера, всё понравилось. Рекомендую.
Марта
Чудовий лікар! Доброзичливий, чуйний, уважний. Терпеливий до таких пацієнтів, як я - які дуже бояться лікування зубів:) Найбільше ціную те, що доктор рекомендує лікувати тільки те, що справді мені необхідне. Дякую вам, докторе Олександре!
Алла Б.
К доктору попала уже тогда, когда болело несколько зубов. Осмотрев ротовую полость, врач долго думал и назначил комплексное лечение, которое предусматривало укрепление десен, устранение камней и лечение кариеса. Спасибо за такой подход к моей проблеме с зубами!
Елена Петрова
Толковый. Без лишнего. Человек на своем месте.
Ирина Т.
16 квітня '18р.
Слышала много хороших отзывов о докторе Горбунове, и когда случилась проблема с зубами, решила обратиться именно к нему. К стоматологу всегда немного страшно идти - вдруг больно будет. Но зайдя в кабинет, я как-то сразу успокоилась, энергетика здесь хорошая - спокойная, даже я бы сказала по-домашнему уютная. И врач такой доброжелательный. Все страхи сразу отпали. Больно не было - когда нужно было, делали анестезию. Очень порадовало и качество лечения. В общем, я полностью довольна и всем рекомендую.
Аліна
гарно лікує і чуйна людина
Зверніть увагу на інші клініки:
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Павла Усенко, 8 (4 поверх) м.Чернігівська27 7 м.Дарниця45 13
Медичний центр «Експрес-Медікал» проводить амбулаторно-поліклінічний прийом за напрямками: загальна терапія, отоларингологія, неврологія і хірургія. У медцентрі працюють лікарі першої та вищої кваліфікаційної категорії.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Дмитро Шевченко - практикуючий психолог, психотерапевт. Спеціалізується в Когнітивно-Поведінковій Терапії (КПТ) і Терапії Прийняття та Відповідальності - Acceptance and Commitment Therapy (ACT). Диплом Master of psychology 2011 рік, випускник першого потоку ACT Immersion від творця ACT Стівена Хайеса. Проводить консультації в м.Києві та онлайн. Спеціалізується на лікуванні тривожного розладу особистості, панічних атак, ОКР, депресії, безсоння, стресу, фобій, страхів, ревнощів, невпевненості. Проводить індивідуальні консультації.