Оптика Новий Зір на Здолбунівській

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Мережа оптик "Новий Зір" — це історія більш ніж 15 річного досвіду роботи в області офтальмології. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних оптичних послуг і товарів. У кожному з наших салонів ви знайдете висококваліфіковане обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми розуміємо, наскільки важливе здоров'я вашого зору та ваш комфорт. Наші салони створені для того, щоб кожен клієнт відчував себе особливим і знайшов ідеальне рішення для своїх потреб.

Ми пропонуємо:

• Оптичні огляди: Наші ліцензовані офтальмологи здійснюють професійні огляди зору та надають консультації з вибору оправ і контактних лінз.
  • Продаж оправ: Широкий вибір модних і функціональних оправ від провідних світових брендів. У нас ви знайдете оправи для будь-якого стилю та бюджету.
  • Контактні лінзи: Великий асортимент контактних лінз усіх видів і відомих виробників. Ми допоможемо вибрати оптимальний варіант, враховуючи ваші потреби й особливості зору.
  • Оптичні аксесуари: Додаткові аксесуари для догляду за лінзами і оправами.
  • Спеціальні пропозиції та акції: Ми регулярно проводимо розпродажі, акції та спеціальні пропозиції для наших клієнтів, щоб зробити покупки ще вигіднішими.
  • Професійне обслуговування: Наші фахівці з великою увагою підходять до кожного клієнта, надаючи допомогу у виборі та забезпеченні високоякісного сервісу.

Запрошуємо вас відвідати наш салон і переконатися в якості наших послуг!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Оптика Новий Зір на Здолбунівській, вартість послуг:

• Підбір окулярів (виписка рецепта) 350
  • Підбір МКЛ (виписка рецепта) 350
  • Навчання по використанню МКЛ та консультація по догляду 250

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки Оптика Новий Зір на Здолбунівській

Пивоварова Варвара Владимировна
Офтальмолог
Консультація безкоштовно
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ м. Вишневе, вул. Освіти, 19
DIMEDA – багатопрофільна сімейна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг, таких, як: сімейна медицина, терапія, педіатрія, урологія, лабораторна діагностика, лікарські та мед сестринські маніпуляції, вакцинація дітей та дорослих.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-18:00 Н: 09:00-16:00
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.