ОПОРА, Клініка ортопедичної хірургії

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка ортопедичної хірургії це - команда професіоналів яка злагоджено працює у сучасних умовах та постійно удосконалює свої знання задля повернення пацієнтів до комфортного і якісного життя.

“ОПОРА” лікує надскладні травми, наші досвідчені лікарі володіють унікальними техніками проведення операцій.

Наші головні цінності – довіра та комфорт пацієнтів, постійне професійне вдосконалення, відповідальність і людяність.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ОПОРА, Клініка ортопедичної хірургії , вартість послуг:

• Первинна консультація анестезіолога, тривалістю 30 хв. Проводиться після отримання результатів аналізів та ЕКГ,формується консультативний висновок. 500
  • Консультація провідного лікаря-ортопеда- травматолога 1 000
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дорослого 800
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Обрати фах
  • Ортопед
  • Травматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Салютна 2-Б м. Нивки25 5
Kiddy Clinic – це стоматологія, де здоров'я та комфорт пацієнтів стоять на першому місці. Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи профілактику, лікування та естетику. Використання новітніх технологій дозволяє нам забезпечити безпечне та ефективне лікування для кожного.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-18:00
Київ провулок Святошинський 2 м.Святошин16 4
У приватному кабінеті психолога Івасютин Анастасії веде прийом лікар-психолог, з вищою медичною освітою. Психологічне консультування з використанням психотерапевтичних методик, індивідуальній підхід до кожного пацієнта. Перша консультація онлайн, далі можлива очна консультація по домовленості.
Київ вул.Новаторів 4 м.Лісова59 12 м.Чернігівська42 8
Клініка нова, маємо ліцензію на 4 спеціальності (терапевт, невропатолог, гінеколог, педіатр) та лабораторні дослідження
Пн — Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Бориса Гмирі 18 м.Позняки15 3
6,7
Подологічний центр "Кроки здоров'я" пропонує професійну допомогу у вирішенні проблем стоп. Наша команда експертів забезпечує комплексний підхід до лікування, використовуючи сучасні технології для відновлення вашого комфорту.