НеоЛаб, лабораторно-діагностичний центр у Кропивницькому

Пн — Пт: 08:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний діагностичний центр «НеоЛаб» в Кропивницького входить в мережу однойменних діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра аналізів. У лабораторії всі процеси автоматизовані, дослідження проводяться на високотехнологічних анализаторах від відомих виробників. Персонал лабораторії має високу кваліфікацію.

Основні послуги, які пропонує медичний заклад:

• загальноклінічні аналізи крові і сечі;
  • генетичні дослідження;
  • біохімічні дослідження;
  • імунологічні аналізи;
  • гематологічна діагностика;
  • бактеріологічні дослідження;
  • мікроскопічна діагностика;
  • ДНК-діагностика інфекційних захворювань;
  • серологічні дослідження.

Для зручності пацієнтів лабораторія пропонує виїзд фахівців додому до пацієнта для забору матеріалу. Всі процедури відбуваються за допомогою одноразових вакуумних систем. Сучасні інформаційних технології забезпечують швидке отримання результату.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

НеоЛаб, лабораторно-діагностичний центр у Кропивницькому, вартість послуг:

• Аланінамінотрансфераза (АЛТ)
  • Альфа-амілаза
  • Амілаза панкреатична
  • Аспартатамінотрансфераза (АСТ)
  • Гамма-глутамілтрансфераза (ГГТ)
  • Креатинкіназа(КК)
  • Креатинкіназа МВ-фракція (СК-МВ)
  • Лактатдегідрогеназа (ЛДГ)
  • Ліпаза
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
У цій лабораторії мій чоловік робив спермограмму. Ставлення до людей тут чудове, та й умови на вищому рівні. Діагностика виявилася дуже корисною для подальшого лікування. В цю лабораторію можна звертатися без сумнівів.
Діана
З метою якісної діагностики я зверталася в Неолаб під час захворювання. Роботою спеціалістів я залишилася задоволена, тут високі стандарти якості. Персонал приємний, розташування самої лабораторії доволі зручне.
Рая
Недавно начали пользоваться услугами «НеоЛаб» и остались очень довольны. Персонал вежливый, всё быстро и чётки. Порадовало, что используются одноразовые вакуумные системы для забора. И результат всегда быстро и на электронку.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кропивницький б-р Студенський, 6/5
10,0
«ОН Клінік» в Кропивницькому – комфортний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Саме тут ви можете потрапити на прийом до досвідчених лікарів, які допоможуть ефективно вирішити вашу проблему. До послуг наших пацієнтів просторе приміщення клініки з сучасним ремонтом, доброзичливий і толерантний персонал, відсутність черг і попередній запис.
Кропивницький вул. Євгена Чикаленко, 1А, кабінет 410
9,3
Карат — спеціалізований медичний центр, вектор роботи якого спрямований на терапію психосоматичних, психічних, а також психологічних розладів.
Чт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00