Наш доктор, медичний центр у Петропавлівській Борщагівці

Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
"Наш доктор" у Петропавлівській Борщагівці — медичний центр, який спеціалізується на корекції і здоровий розвиток дітей. У клініці здійснюють прийом досвідчені педіатри та лікарі інших напрямків, які систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю. У центрі використовуються прогресивні методи діагностики і лікування дитячих захворювань.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Наш доктор, медичний центр у Петропавлівській Борщагівці, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Вита
Очень хорошая новая клиника ! Приятный персонал. Нам помогли справиться с проблемами со здоровьем ребенка, за что мы искренне благодарны. Рекомендуем, кто ищет современное медицинское учреждение данного профиля.
Мы с ребенком наблюдаемся в клинике "Наш доктор" уже довольно давно. Услугами довольны, что я, что ребенок. Он с удовольствием ходит на прием, никаких страхов и плача. Мы полностью довольны услугами этого медицинского учреждения.
Карина
Обращались сюда за вакцинацией для ребенка. Услугами остались довольны. Все прошло на высшем уровне, ребенок не испугался. Специалисты здесь умеют найти подход к детям. Спасибо большое за помощь.

Зверніть увагу на інші клініки:
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Доктор Рудчук — це остеопат, реабілітолог, атластерапевт, остеопат і кінезіотерапевт в одній особі. Основний напрямок діяльності фахівця — відновлення руху, загубленого внаслідок дорожньо-транспортних пригод та інших травм.
Пн: 11:30-19:00 Вт: 11:30-19:00 Ср: 11:30-19:00 Чт: 11:30-19:00 Пт: 11:30-19:00 Сб: 11:30-19:00
Дніпролаб на Закревського — діагностичне відділення мережі, яке спеціалізується на проведенні всіх видів лабораторних досліджень та взяття аналізів.