Світлана, медичний центр

4.4
Київ, (Березняки), пр-т Павла Тичини, 22 (каб. 5)
м.Лівобережна39 11 м.Дарниця52 10
Пн — Пт: 08:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Профільний медичний центр "Світлана" надає повний обсяг лікувально-діагностичних послуг для жінок в області гінекології. Центр працює з 1993 року, в штаті висококваліфіковані фахівці.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Світлана, медичний центр, вартість послуг:

• Кольпоскопія
  • Консультація гінеколога
  • Повторна консультація гінеколога без огляду (в тому числі за результатами аналізів)
  • Призначення схеми лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • Роздільне діагностичне вишкрібання (РВД) у жінок
  • Переривання вагітності ранніх строків під внутрішньовенним наркозом (вакуум-регуляція)
  • Гіменопластіка (відновлення цілісності дівочої пліви)
  • Дефлорація (механічне пошкодження дівочої пліви)
  • Резекція малих статевих губ
  • Видалення поліпа цервікального каналу c діагностичним вишкрібанням порожнини шийки матки і цервікального каналу з забором матеріалу для гістологічного дослідження
  • Діагностика ранніх строків вагітності
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Медикаментозний аборт (медаборт)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Любов
Во время занятие сексом, стала чувствовать боль. Обратилась в профильный медицинский центр "Светлана". После гинекологического осмотра, врач определил заболевание, назначил курс лечения. Результат порадовал. Теперь занятие любовью приносит большое удовольствие.
Для моего будущего мужа, очень важно было, что я была нетронутой. К сожалению, вернуть время назад не могу. Пришлось прибегнуть к обману. В профильному медицинскому центре "Светлана" воспользовалась услугой гименопластики, Молодой человек ничего не заметил. Спасибо.
Начала замечать изменения в организме. Было подозрение на беременность. Что бы точно определить свое положение, обратилась в медицинский центр "Светлана". После диагностика, мои подозрения оправдались. Медицинское учреждение мне понравилось. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.