Кабінет психолога, психотерапевта, сексолога Урясьевой О. М.

4.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 14 А (оф. 711)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Кабінет психолога, психотерапевта, сексолога Урясьєвої Ольги Миколаївни - це комплексна допомога фахівця з повною конфіденційністю.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет психолога, психотерапевта, сексолога Урясьевой О. М., вартість послуг:

• Індивідуальна консультація психолога, 60 хв.
  • Сімейна консультація психолога, 90 хв.
  • Курс підготовки до пологів, 5 занять

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Очень важно быть психологически готовой к беременности. Скажу откровенно, мне понадобилась помощь психолога. Ольга Николаевна помогла преодолеть страх.
Ольга Николаевна помогла наладить сон и убрать тревожность. Благодарю!
Наталья Игоревна
Психологов, от которых можно получить хорошую консультацию очень мало. После того как мы с вами поработали некоторые вопросы мне полегчало на душе.
Вячеслав
Родился в семье алкоголика, жизнь была не сахар. Теперь систематически хожу на консультации к психологу, так легче жить.
Евгений Васильевич
Проблемы на работе для меня никогда не проходят бесследно. Видно накопилась усталость, начал плохо спать и срываться на подчиненных. Без помощь Ольги Николаевны вряд ли бы справился.
Эмма
Хочу выразить вам благодарность за оказанную помощь. Вы большая молодец. Желаю вам процветания.
Страх смерти появился после утраты мужа, он погиб в автокатастрофе. Свпасибо вам за помощь в решении этого вопроса. Теперь панических атак стало меньше. Чувствую себя намного лучше.
Михаил
Если вы в поиске отличного сексолога, вам поможет Ольга Николаевна. Рекомендую!
Виталий Сергеевич
Всегда с пренебрежением относился к тем людям, которые посещают сеансы психотерапии. Психологов считал шарлатанами, которые наживаются за счет других людей. Настал такой момент, что сам не смог справиться с эмоциями. Теперь лечусь у Ольги Николаевны. Спасибо.
Настя
После родов была затяжная депрессия. Спасибо Ольге Николаевне за квалифицированную помощь.
Диана Ф.
Лікар сподобався. Говорили довго, довше години. Йшов на консультацію з не великим бажанням, думав що ще один шарлатан. Але як виявилося я помилявся.Спеціаліст хороший. Був у багатьох раніше, але продовжу працювати з цим. Рекомендую!
Альбіна
Все було добре. Мені дуже сподобалося. Приємне було спілкування. Лікар, як людина, мене дуже влаштувала. Мені все сподобалося. Я думаю продовжувати сеанси в подальшому. Таких фахівців, які так швидко можуть допомогти, дуже мало.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг проспект Миру, 31
7,5
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
8,7
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
8,6
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.