Кабінет дієтолога, нутриціолога Штилік Л. О.

5.4
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-15:00 Н: 10:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет дієтолога, нутриціолога Штилік Людмили Олегівни відкриває свої двері для всіх пацієнтів, які бажають відновити своє здоров'я шляхом корекції зайвої ваги. Системний підхід в поєднанні з сучасними протоколами терапії спрямований на досягнення максимального результату в стислі терміни. Спеціаліст працює за індивідуальною схемою, яка підбирається під кожного пацієнта. При цьому, лікар завжди на зв'язку. Системна підтримка доступна цілодобово!

Основні напрямки діяльності лікаря:

• корекція зайвої ваги;
  • складання індивідуальної схеми схуднення;
  • організація збалансованого харчування;
  • складання індивідуальної програми схуднення для чоловіків, жінок і дітей;
  • діагностика зайвої ваги.

Будь-яка терапія починається з діагностики. При зверненні до Штилік Людмилі Олегівні кожен пацієнт проходить через визначення причини появи зайвої ваги. Важливо зрозуміти, що посприяло її збільшенню, надмірне споживання їжі або наявність супутнього захворювання.

Програма корекції зайвої ваги заснована на особистих потребах пацієнта. Лікар працює виключно по оновлених методикам і повністю враховує побажання людини. Перед складанням індивідуальної схеми усунення зайвої ваги, пацієнт проходить комплексну діагностику тіла. Основне завдання процедури - складання ефективного способу схуднення, який підійде конкретному пацієнту. Ніяких шаблонів і стандартних маніпуляцій. Тільки індивідуальний підхід!

Перед складанням програми, вибирається і основна мета. Більшість пацієнтів звертаються за допомогою з бажанням позбутися від зайвої ваги. Крім цього, лікар складає індивідуальні програми для набору маси, схуднення, відновлення організму після пологів.

Важливо! Для збереження результату на довгі роки, після проходження терапії, лікар складає меню для повсякденного використання, а також дає практичні рекомендації, які слід застосовувати в домашніх умовах.

Складання індивідуальної програми супроводжується урахуванням основних параметрів пацієнта, включаючи вік, зріст, загальну масу тіла, стать, режим роботи і розпорядок дня, враховуються і харчові звички.

Записатися на індивідуальну консультацію до фахівця можна за вказаними номерами телефонів. Лікар приймає згідно персонального графіку роботи.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет дієтолога, нутриціолога Штилік Л. О., вартість послуг:

• Діагностика і розшифровка показників складу тіла
  • Первинна консультація з підбором програми
  • 2-й і наступні прийоми (корекція програми, план харчування - результат, рекомендації, спостереження)
  • Програма "10 днів і ти стройней"
  • Онлайн Курс "Основи правильного харчування"

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Уже на протяжении 5 месяцев консультируюсь здесь по поводу питания. Врач всегда вежливая, очередей нет. Меня все устраивает.
Кристина
Отличный специалист, помогла мне скорректировать питание. В результате я похудела на 5 кг. Ура!!!
Дмитрий
Если бы не Людмила Олеговна, так бы и страдал от лишнего веса. А это дополнительная нагрузка на сердце. Теперь стараюсь соблюдать диету, не хочется больше набирать вес.
Арина
Диета в сочетании с восполнением дифицитов сотворили чудо! Улучшилось общее самочувствие, прошла сонливость. Спасибо врачу!
Михаил
Если нужно сбросить вес, вам сюда. Отличные программы питания, удалось сбросить около 6 кг.
Ксения
Пользуюсь услугами нутрициологов не один год. Наконец нашла своего врача. Мне нравится подход к восполнению дефицитов и составлению диеты. Спасибо.
Ангелина
Мама наблюдается у Людмилы Олеговны с сахарным диабетом. Очень удобно, когда можно проконсультироваться по вопросам правильного питания с опытным специалистом.
Занимаясь спортом, важно соблюдать диету и принимать витамины. Какие нужно принимать, рассказала Людмила Олеговна. Спасибо за помощь!
Оля
С детства страдаю от ожирения, поэтому часто сижу на диете. Пока не обратилась к Людмиле Олеговне не могла справиться с проблемой. Оля
Настя
Перед беременностью важно восполнить дефициты в организме и откорректировать питание. Записалась на прием к Людмиле Олеговне и не пожалела. Видно, что она с большим опытом.
Дмитрий Ю.
У мене зайва вага. Давно мрію схуднути, але без правильної дієти, я вже в цьому переконалася, мені це не вдасться. Звернулася за професійною порадою до цього лікаря. Вона врахувала усі мої індивідуальні особливості, та склала план харчування. Дякую!
nandini
Я давно уже хотів зайнятися спортом. Одні фізичні навантаження це звісно добре, але разом з ти потрібно правильно харчуватися. З цим питанням я вирішив звернутися до спеціаліста. лікар розписала мені детальну дієту. Рекомендую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Кривий Ріг проспект Миру, 31
7,4
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Кривий Ріг пр-т Мира, 5 Б
9,2
Всім, кому необхідно пройти якісну діагностику на сучасному обладнанні, свої послуги пропонує МРТ-центр в Кривому Розі. Центр має у своєму розпорядженні магнітно-резонансний томограф AIRIS Mate (відкритого типу), що дозволяє провести обстеження різних зон тіла і структур організму.
Пн — Пт: 08:00-18:00
Кривий Ріг вул. Хабаровська, 6
8,6
Оздоровчий центр Щербакова — це спеціалізований медичний заклад, де надається допомога з різних напрямків. У клініці працюють профільні фахівці, які регулярно підвищують кваліфікацію та є прямими учасниками наукових конференцій та симпозіумів.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Кривий Ріг вул. Лермонтова, 29
8,6
Медичний центр слуху "Беттертон" у Кривому Розі спеціалізується на діагностиці проблем зі слухом, займається відновленням слуху за допомогою слухових апаратів виробництва США. Це філія великої мережі однойменних медичних центрів.