Карат, центр практичної психотерапії в Херсоні

5.8
Херсон, (Суворовський район), вул. Лютеранська (Кірова), 24 (оф. 411, 4 поверх)
Вт: 09:00-20:00 Пт: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Центр Практичної Психотерапії "КАРАТ" проводить лікування пацієнтів, які потребують психокорекції та терапії. Прийом веде кваліфікований фахівець, що застосовує інноваційні методи лікування.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Карат, центр практичної психотерапії в Херсоні, вартість послуг:

• Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 година
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 година
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 година
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 год.
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 год.
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 год.
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 2-3 години
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 2-3 години
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години
  • Кодування алкоголю + тютюнопаління: офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 год.
  • Офлайн-прийом у кабінеті лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта
  • Онлайн-терапія з відеозв'язку лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта / 1 год.
  • Виїзд до будинку лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта / 1 год.
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 2-3 години
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години
  • Підготовка до гіпнотерапії: офлайн-прийом у кабінеті лікаря
  • Підготовка до гіпнотерапії: онлайн-терапія з відеозв'язку
  • Підготовка до гіпнотерапії: виїзд додому
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): виїзд до будинку
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): виїзд додому
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): виїзд додому
  • Кодування ожиріння гіпнозом (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря
  • Кодування ожиріння гіпнозом (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку
  • Кодування ожиріння гіпнозом (16+): виїзд додому
  • Дитяча, підліткова терапія до 15 років
  • Довідка до суду

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Арина
Валерий Анатольевич самый профессиональный психолог в Днепре. Были моменты когда самой справиться не удавалось. Спасибо доктору, помог мне взглянуть на мои проблемы под другим углом, сделать выводы. Теперь чувствую себя значительно лучше.
Возникло несколько фобий. Самостоятельно справиться с ними не получилось, поэтому обратилась к Каратеевой. Уже с первого сеанса у Ирины Юрьевны наметились положительные изменения. Сейчас продолжаю терапию и очень довольна этим врачом.
Еватерина М.
Водили к Валерию Николаевичу сына, чтобы попробовать вылечить от игромании. Начиналось все безобидно с компьютерных игр, дальше все усугубилось, добавились автоматы. Сын говорил, что ему нужны деньги, чтобы проплачивать что-то в играх, и своей зарплаты ему не хватало. Он начал выносить ценные вещи, и это уже не лезло ни в какие ворота. Благодаря Каратееву мы вместе побороли эту проблему и об игр не осталось и следа.
Андрей
Постоянно сюда хожу на групповые сеансы лечения от алкоголизма. Раньше ни за что бы не поверил, что от этого будет толк. но сейчас я на себе чувствую результат. Вот уже пол года как я в завязке и не чувствую влечения к алкоголю. Если вы решили изменить свою жизнь к лучшему и сохранить семью, то вам к Валерию Анатольевичу.
Зверніть увагу на інші клініки:
Херсон вул. Комарова, 2
7,5
Діагностичний центр надає послуги якісної магнітно резонансної томографії. Лікарі-рентгенологи з багаторічним практичним досвідом займаються проведенням і описом МРТ досліджень різного ступеня складності. Всі дослідження проводяться на МР-сканері PHILIPS Achieva 1,5т.