ГірудоМед, центр здоров'я

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр сімейної медицини "ГірудоМед" — сучасна клініка, фахівці якої займаються лікуванням різних захворювань, поєднуючи напрацювання класичної і нетрадиційної медицини. Робота медичного закладу ліцензована Міністерством охорони здоров'я України, на чолі колективу центру лікар вищої категорії.

Клініка пропонує такі послуги:

• консультації фахівців в області сімейної медицини, терапії, гірудотерапії;
  • процедури із застосуванням медичних п'явок;
  • вакуумний магнітний масаж;
  • лазерна терапія низької інтенсивності;
  • КВЧ-терапія;
  • опромінення ультрафіолетом;
  • магнітна терапія;
  • лікування з використанням кисневих коктейлів;
  • лікування імпульсними струмами;
  • дарсонвалізація;
  • процедури по омолодженню й оздоровленню шкіри обличчя;
  • виготовлення лікарських препаратів по персональному рецептом;
  • лікування пацієнта на дому.

Переваги приватного центру - наявність сучасного обладнання, високий рівень професіоналізму, індивідуальний підхід, виїзд на будинок до важкохворих пацієнтів, гнучка система оплати.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

ГірудоМед, центр здоров'я, вартість послуг:

• Лікування всіх видів алергії
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лазерне лікування акне (вугрової висипки)
  • Лікування акне (вугрової висипки)
  • Лікування псоріазу (дерматозу)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Магнітотерапія
  • Лікування та діагностика остеохондрозу

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ольга Викторовна
Канивченко мой любимый врач! Аккуратна, вежлива, всегда доброжелательна. Ответит на любой вопрос, проконсультирует по назначениям, даст профессиональный совет. Очень нравится!
Ярослав
Мне нужна гирудотерапия, а тут как раз этот центр открылся. Уже два месяца у Натальи Андреевны лечусь, с ее опытом и знаниями уверен, что все будет хорошо.
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя вул. Сержанта Медведєва, 12 р.Дніпровський
8,8
Греф, Центр здоров'я і реабілітації, почав роботу в 2010 році, спеціалізується на відновленні і зміцненні здоров'я пацієнтів за допомогою методів альтернативної медицини, без ліків і хірургічних операцій.
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський