Відгуки на Амеда (Ameda), дитячий стаціонар

4.0
Wi-Fi
Оплата карткою
Дитяча кімната
Київ, вул. Богатирська, 30 (пов. 5)
м.Героїв Дніпра38 5
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Віта
Лікар уважний, доброзичливий, все переглянув, все докладно розповів та призначив лікування. Через декілька днів моїй дитині стало значно краще. А вже через тиждень ми були здорові. Одним словом кваліфікований лікар! Надзвичайно вдячна!
Віка
Ставлення дуже гарне до дитини. За кваліфікації - хороший фахівець і, також, просто хороша людина. Прийом відбувається у невимушеній та добродушній обстановці. Все зрозуміло пояснила та призначила лікування. Обов'язково порекомендую її!
Маша
Сподобався позитив лікаря. Дуже щира людина, вийшла в хорошому настрої від неї. Лікар все розповіла, як що, піднесла проблему по-людському, з добротою, вислухала уважно. Буду ще звертатися до лікаря. Головне що лікування допомогло.
Світалана
З позитивних якостей запам'яталися - адекватність лікаря, вміє завоювати довіру дитини до себе. Донечка була повністю задоволена лікарем, так як і я даними рекомендаціями. Після початку лікування, почала почувати себе набагато ліпше.
Яна
Обращались к Ирине Юрьевне недавно за помощью, когда ребенок заболел. Каструбина диагностировала заболевание верхних дыхательных путей, назначила эффективное лечение. Рекомендуем.
Прекрасный доктор, внимательный, ответственный. Лишнего не назначит. С малышом находит общий язык на раз. Очень рады, что знаем Наргиз.
Илона
Только положительные отзывы о пребывании в детском стационаре Амеда. На всем протяжении срока госпитализации за ребенком был круглосуточное наблюдение, отличный уход и ласковое отношение. Только такие сотрудники должны работать с детьми. Благодарность за помощь не имеет границ!
Добрый день. Наш ребёнок находился 3 суток в стационаре на Богатырской 30. Нас очень быстро приняли, и начали лечение... максимальная забота во всем, что касается докторов (за 3 дня сменилось 3 дежурных доктора) совершенно не чувствовалось разницы, заходили в палату чут-ли не каждый час, а самое главное ребенок не шарахался от их визитов, так-как умелый подход и профессионализм зашкаливал! Питание все вкусно-чётко по времени. И КОНЕЧНО ЖЕ медсестры очень бережны, капельницы и катетеры = не единой слезы у ребёнка! И отдельное спасибо за Капитошку от Алины;))) Что касается палаты, даже не знаю по правде говоря, что написать.... чисто, все необходимое и красиво. СПАСИБО Амеда!
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00