Я - Базис, центр конструктивної психології

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет психолога Каліщук С.Н. надає професійну допомогу при різних психологічних проблемах у дорослих і дітей. Провідний спеціаліст - кандидат наук, психолог.

Послуги, які пропонує заклад:

• первинна консультація;
  • терапія фобій, панічних атак, порушень в прийнятті їжі;
  • рішення особистісних і міжособистісних завдань;
  • проблеми психічного розвитку.

Перевага приватної практики - індивідуальний підхід, великий досвід в даній області, групові тренінги та програми, конфіденційність лікування, комфортна атмосфера.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Я - Базис, центр конструктивної психології, вартість послуг:

• Консультація психолога 700
  • Лікування тривожності і нервозності
  • Проведение психологических тренингов
  • Психологическая помощь семейным парам
  • Психологическая помощь в детско-родительских проблемах
  • Лікування депресії

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алена
05 травня '20р.
Благодарю за Ваш труд. Очень рада была попасть именно к Вам. Научилась справляться со своей тревогой и дышать полной грудью.
Высококлассный специалист, профессионал, помогала во всех сложных жизненных ситуациях.Встреча с ней - подарок судьбы. Рекомендую
19 квітня '18р.
До этого мне не доводилось пользоваться услугами доктора Калищук, но Светлана Николаевна полностью оправдала мои ожидания и смогла мне помочь. Мне все понравилось, включая ценовую политику которая полностью оправдана опытом и квалификацией доктора.
04 квітня '18р.
Попала в ДТП и стали мучить частые панические атаки, я боялась абсолютно всего, на работе вообще было невозможно находиться. Подруга посоветовала обратиться к Светлане Николаевне, я так рада, что послушалась ее. Ведь теперь все вернулось на круги своя, я снова чувствую, что живу, без страха, без боли. Спасибо Вам!
По счастливой случайности обратилась за врачебной помощью к Светлане Николаевне. Тут ты понимаешь, что для доктора важна «человечность», она сопереживает, слушает, советует. Благодаря ней, мне удалось побороть свои страхи и научиться жить в гармонии с собой. Спасибо!
Юля
Была у Светланы Николаевны на тренинге, и что я могу сказать, я в восторге! Чувствуется опыт, знания, которым она без устали делится. У нее хочется учится, для ментора это отличный показатель!
Виталия
У Светланы Николаевны комфортно и уютно. На прием идешь с радостью, ведь там тебя действительно выслушают и помогут. Она помогла мне побороть все мои фобии и улучшила качество моей жизни. Я ей безгранично благодарна!
Вікторія
Дуже сподобалось у психолога Калищук. Цінова політика на середньому рівні та повністю выдповідає рівню сервісу. Я думаю, що наступного разу я буду записуватися одразу до Світлани Миколаївни.
Очень комфортный кабинет, приняли без очереди, время соответствует записи, ни секундой позже. Никаких скрытых оплат. Светлана Николаевна приятнейший человек и настоящий профессионал.
Римма
Специалист прекрасный, знающий. Умеет слушать и сопереживать. Ее консультация стоит потраченных усилий.
Евгений
30 травня '16р.
Глубоко изучила мою проблему и оказала эффективную помощь.

Лікарі клініки Я - Базис, центр конструктивної психології

Калищук Светлана Николаевна
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00