Платформа тверезості, наркологічна клініка у Кропивницькому

4.8
Кропивницький,
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Платформа тверезості, наркологічна клініка у Кропивницькому — це допомога людям у подоланні себе і своїх страхів. Центр розрахований на людей, які мають алкогольну, нікотинову, ігрову залежність, а також військовослужбовців, які служили в гарячих точках.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості, наркологічна клініка у Кропивницькому, вартість послуг:

• Комплекс Лікування від залежності на місяць (проживання, харчування, консультація психолога, терапевтичні групи)
  • Лікування наркоманії
  • Реабілітація військовослужбовців
  • Ресоціалізація

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Могли ли мы поверить в то, что мой брат вернется к нормальной жизни. Постоянные пьянки и драки – это все, что мы видели в течение 10 лет. Нам порекомендовали центр Свобода, так как специалисты помогали не одному зависимому человеку. Сейчас брат находится на реабилитации, надеемся на лучшее.
Зверніть увагу на інші клініки:
Кропивницький б-р Студенський, 6/5
10,0
«ОН Клінік» в Кропивницькому – комфортний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Саме тут ви можете потрапити на прийом до досвідчених лікарів, які допоможуть ефективно вирішити вашу проблему. До послуг наших пацієнтів просторе приміщення клініки з сучасним ремонтом, доброзичливий і толерантний персонал, відсутність черг і попередній запис.
Кропивницький вул. Євгена Чикаленко, 1А, кабінет 410
9,2
Карат — спеціалізований медичний центр, вектор роботи якого спрямований на терапію психосоматичних, психічних, а також психологічних розладів.
Чт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00