Видалення новоутворень на повіках в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Видалення новоутворень повік 2500 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Наталія Зарудіна
Добрий день! Хочу висловити щиру подяку висококваліфікованому спеціалісту хірургу Костаняну Ваніку Арменовичу за вчасну діагностику, оперування та лікування. Місяць тому я звернулася до Центру із сліпотою лівого ока - відшарування сітківки. Ванік Арменович провів успішну операцію на сітківці та замінив кришталика. Щиро дякую за професіоналізм, уважність, доброзичливість, за можливість знову бачити! Бажаю успіхів у вашій благородній діяльності! Дякую всьому персоналу Центру за турботу. Рекомендую своїм знайомим ваш Подільський центр зору!
Ярова Людмила
Добрий день! Місяць тому батькові видалили катаракту. Операція пройшла успішно. Хочу відзначити не лише високий професіоналізм, а й шанобливе ставлення всієї команди лікарів до людей похилого віку. А особлива подяка лікарю від Бога - Назарчук Галині Григорівні.
Оля Манченко
Доброго дня! Хочеться сказати величезне дякую найкращому лікарю Кривовязу Сергію Олександровичу за Ваші золоті руки, Ви справжній професіонал своєї справи, дякую за те що дали змогу бачити цей світ по новому. Бажаю Вам здоров'я, успіхів і вдячних пацієнтів!
Дуже вдячні за чудову консультацію. Коли переступаєш поріг центру відразу відчувається увага до пацієнтів, привітний персонал,кваліфіковані лікарі,які допоможуть у вирішенні проблем) Дякуємо вам за вашу роботу)
5,4
Вінниця вул. Зодчих, 7
Подільський центр зору спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикой, лікуванням та профілактикою різноманітних захворювань очей, порушень зору.
  • Видалення новоутворень повік 2 500