Ліпосакція стегон в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
Ольга, 05 січня '17р.

Усе своє свідоме життя боролася із зайвою вагою, але стійких помітних результатів досягти так і не змогла. Тому врешті зважилася на ліпосакцію. У цій клініці мене проконсультував пластичний хірург, пояснив етапи операції, не став приховувати інформацію про можливі ускладнення. Приємно, що і після операції лікарі уважно слідкували за моїм здоров’ям. До речі, усе пройшло чудово і я повністю задоволена результатом!

Працює з 08:00-19:00
Вінниця вул. Грушевського, 12
Центр пластичної хірургії «Еталон» спеціалізується в сфері хірургічних пластичних операцій, естетичної медицини та корекції тіла.
Артур, 06 вересня '16р.

Моя дружина комплексувала через свою маленькі груди, довго вирішувалося на збільшення. Їй порадили Стемпена, як кращого фахівця. Зважилася, операція пройшла успішно. Юрій Леонтійович вміє творити чудеса!

Працює з 09:00-20:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

Працює з 08:00-17:00