Клініки гепатології в Вінниці (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Наталя
Достойна клініка, хороші спеціалісти.
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Доброго дня, сьогодні була у лікаря гастролога, дуже добра і чуйна людина,всі ввічливі і привітні,дай Боже всім здоров'я хто працює в медичному центрі.
5,7
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Лікування і профілактика холециститу
  • Лікування і профілактика цирозу печінки
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби
  • Лікування і профілактика жирової хвороби печінки
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • Лікування і профілактика холециститу
  • Лікування і профілактика жовчнокам'яної хвороби