Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Меділабс, пункт забору крові у м. Тульчин

3.7
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
м. Тульчин, вул. Леонтовича, 114 (Тульчинская ЦРЛ, каб. 9)
Пн — Пт: 08:00-12:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Меділабс — широка мережа лабораторій з багаточисленними пунктами забору біологічного матеріалу. Команда співробітників — це молоді перспективні фахівці, завдання яких полягає в наданні якісних послуг зі швидкою видачею результатів лабораторної діагностики.

У своїй роботі вони використовують новітні аналізатори преміум-класу, а також реактиви, які рекомендовані виробниками. Меділабс не економить на витратних матеріалах, що дозволяє отримувати достовірні результати досліджень в найкоротші терміни. Зазвичай аналіз проводиться протягом доби, проте при необхідності можна виконати екстрене дослідження. В такому випадку результат можна отримати через 45 хвилин після забору біологічного матеріалу. Найчастіше екстрена діагностика потрібна при підозрі на розвиток інфаркту міокарда, тромбоемболії легеневої артерії. В такому випадку проводиться аналіз на визначення рівня тропонінів, D-димерів.

Особливу увагу потрібно приділяти підготовчому етапу перед лабораторною діагностикою. Особливості підготовки відрізняються в залежності від виду майбутнього дослідження. Якщо планується проведення аналізу на демодекоз, за ​​3 дні до діагностики забороняється використовувати будь-які косметичні, гігієнічні засоби для догляду за шкірою обличчя, в тому числі, мило. У день забору матеріалу забороняється вмиватися.

Для аналізу потрібен збір волосків брови, вій, лусочків шкіри або вміст папул на шкірних покривах. Так, для дослідження буде достатньо 5 вій з верхньої, нижньої повіки, не менш 5-ти волосків з кожної брови, а також достатня кількість лусочків шкіри. Для полегшення процесу збору матеріалу в лабораторії можна придбати пластир, 2 предметних скельця.

Увечері напередодні дослідження слід наклеїти пластир (шматочками 2 на 2 см) на області з максимальним ураженням. Вранці необхідно зняти пластир, наклеїти його на скельце і зверху накрити другим скельцем. Далі потрібно загорнути в папір і пакет, після чого доставити в лабораторію.

В лабораторії проводиться приблизно 500 видів досліджень. Їх число постійно зростає, що дозволяє розширити можливості лабораторної діагностики, підвищити якість досліджень і полегшити процес постановки діагнозу, контролю над динамікою змін в процесі лікування. Крім того, своєчасна діагностика дозволяє попередити розвиток багатьох захворювань.

Ціновий діапазон в лабораторії Меділабс практично не перевищує вартість досліджень в державних закладах. Ознайомитися з цінами, а також дізнатися особливості підготовки до аналізів можна на порталі Likarni.com.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Меділабс, пункт забору крові у м. Тульчин, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Загальний аналіз крові розгорнутий (параметри аналізатора + ШОЕ)
 • Д-димер (Окрема пробірка)!!!
 • Активований частковий тромбіновий час (АЧТЧ/APTT)
 • Антитромбін III (активність) Окрема пробірка!!!
 • Вовчаковий антикоагулянт!!! Окрема пробірка!!!
 • Гемолізини (імунні антитіла по системі АВО: повні та неповні)
 • Група крові + резус фактор (окрема пробірка)
 • Загальний аналіз крові розгорнутий (параметри аналізатора + ШОЕ) з мікроскопією
 • Клінічний аналіз крові (ЗАК автоматизований)
 • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00 Н: 08:00-12:00
Новий медичний центр «Нейромед» відкрив свої двері у 2023 році. У даному центрі наші пацієнти можуть пройти МРТ діагностику, УЗД діагностику,ЕНМГ діагностику, отримати консультацію невролога, дитячого невролога, кардіолога, ревматолога, здати повний спектр аналізів та отримати лікування на базі денного стаціонару.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Лікувально-діагностичний центр ГастроКлінік (GastroClinic) — це клініка сучасного рівня, фахівці якої займаються діагностикою, терапією, а також профілактикою захворювань травного тракту. У медичному центрі проводяться консультативні прийоми спеціалістів таких напрямків, як гастроентерологія, дієтологія, хірургія, кардіологія, неврологія, психотерапія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00