Лікування гострої респіраторної вірусної інфекції в Полтаві (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Нижник Екатерина
Дуже задоволена прийомом, обслуговуванням. Була на прийомі у кардиолога Шапошник Ю. В. Дуже уважний, вислухав, розпитав історію хвороби. Поставив діагноз, вдало приписав ліки. Від щирого серця дякую.
Алла Кальченко
Хочу поблагодарить доктора невропатолога Малашенко Галину Владимировну за правильный диагноз и успешное лечение.Очень рекомендую,как грамотного и чуткого специалиста.
Оксана Хавер
Сучасна клініка і чудова команда лікарів та медперсоналу. Після року безрезультатних походів по лікарях зі своєю проблемою із здоров'ям, подруга порекомендувала цю клініку. Записалася на прийом до Безеги Богдана Михайловича. Скажу чесно були побоювання - МОЛОДИЙ. Але вже після першого спілкування я зрозуміла - професіонал своєї справи. А головне, що мене вразило, його ЛЮДЯНІСТЬ, що в наш час не часто зустрінеш серед лікарів. Щиро вдячна Богдану Михайловичу за вдало проведені дві операції та призначене післяопераційне лікування. Пройшло вже пів року, а я часто згадую цього молодого, енергійного, креативного, перспективного, людяного , професіонала своєї справи . Побільше б таких молодих лікарів нашій медицині. Розвитку вашій клініці, Богдане Михайловичу, вдячних клієнтів. Дякую!!!!❤️❤️❤️
Николай
Очень хорошие врачи
6,2
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій. Приймають лікарі: Шевченко Людмила Іванівна, Щербина Тетяна Миколаївна
5,6
Полтава ш. Київське, 56 Б
Лікувально-діагностичний центр "Приватна клініка Безега і К" є багатопрофільною медичною установою, провідним напрямком якої становлять хвороби ЛОР-оганів. Клініка почала роботу у 2011 році, фахівці мають вищу категорію кваліфікації.
4,3
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.