Встановлення сапфірових брекетів у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Личаківському районі
Знайдено 2 клініки

Стефанія
Сина дуже не хотів іти до лікаря, але останній зуб болів і ніяк не хотів випадати сам. ще й дошкуляв. Привела сюди, до Ярослава Михайловича. Тепер мій Андрійко не тільки не боїться, але й хоче стати стоматологом! Дякую і закладу і Ярославу Михайловичу за гарну роботу і допомогу людям!
Ярослав Володимирович
Просто хороший лікар
Лікую там дитині зубки від 4ох років, всі обстеження тільки там, задоволення якістю наданням послуг, увагою персоналу)) Доктор Леся найкраща фея для нашої дівчинки, дитина жодного разу не капризувала при поході до стоматолога. Раджу всім тільки цю клініку в жодну іншу б не повела.
Євген
Прекрасний лікар!
Львів вул. Дорога Кривчицька, 19
р.Личаківський
Сучасна стоматологічна клініка для молоді "Cherepanych" допомагає зберегти та вилікувати зуби дітям та дорослим. Серед спеціалістів клініки молоді та енергійні фахівці — стоматолог, ортодонт.
5,2
Львів вул. Тершаковців, 1 Б
р.Личаківський
Стоматологічна клініка «Перфект-Дент» з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.
  • Встановлення сапфірових брекетів