Гірудотерапія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти
Гірудотерапія 1 сеанс (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 500 грн

Гірудотерапія — це один із найдавніших методів лікування, що базується на використанні п’явок. Серед останніх застосовуються лише медичні, тобто вирощені у спеціальних умовах на біологічних фермах. Такі істоти не заносять інфекцію в організм. Відчувають хворий орган чи зону та впливають безпосередньо на проблемну ділянку. Гірудотерапія дозволяє уникнути оперативного втручання, а в деяких випадках виступає єдиним способом вирішення проблем. Негативні наслідки відсутні.

Підготовчі процедури

Перед гірудотерапією лікар готує доброякісні п’явки, протирає шкіру хворого спочатку ватними тампонами, змоченими у спирті, а потім у гарячій воді. Відповідно відбувається усунення патогенних бактерій та запаху, що відлякує п’явок. Пацієнту рекомендується:

• не митись у день процедури та не використовувати гігієнічні засоби;
  • не вживати алкогольних напоїв та не курити;
  • уникати надмірних фізичних навантажень упродовж доби;
  • побрити проблемну ділянку шкіри.

Гірудотерапія

Лікар кладе п’явку на проблемну ділянку шкіри пацієнта. Вона присмоктується та прокушує покрив на глибину до 2 мм. Відчуття нагадують укус комара. Щоб насититись, п’явці потрібно 5 мл крові, після чого вона відпадає. Утворюється невелика кровотеча. Ефективність процедури забезпечується потраплянням у кров корисних речовин, що чинять протизапальну та знеболюючу дію. Тривалість процедури — 30-90 хвилин. Курс передбачає у середньому 10 сеансів.

Показання та протипоказання

Передумови гірудотерапії:

• порушення в роботі нирок;
  • склеродермія;
  • аденома простати та простатит;
  • безпліддя у чоловіків;

Наслідки

Після процедури пацієнт:

• дотримується постільного режиму протягом 2 діб;
  • уникає надмірних фізичних навантажень упродовж 24-48 годин;
  • не намочує оброблені ділянки 5-6 днів.
Знайдено 7 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Гірудотерапія 1 сеанс (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 500
  • Гірудотерапія 2 сеанси (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 800
  • Гірудотерапія 3 сеанси (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 1 100
  • Гірудотерапія 4 сеанси (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 1 500
  • Гірудотерапія 5 сеансів (до 5-ти п’явок) без вартості п’явок 1 850
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Гірудотерапія 60
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • Гірудотерапія
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
4,3
Львів вул. Короленка, 4 (оф. 4)
р.Личаківський
Медична клініка "Гіруда-Віта" займається комплексною комп’ютерною діагностикой організму та нетрадиційними методами лікування різних хвороб. Лікарі клініки використовують в роботі сучасні та нестандартні методи.
  • Консультація гирудотерапевта 60
  • Сеанс гірудотерапії (одна п’явка – 25 грн) 120
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Гірудотерапія (1 п’явка) 90
  • Гірудотерапія вагінально (1 п’явка) 150
3,7
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
  • Гірудотерапія Стандарт 280
  • Гірудотерапія Плюс 330