Міостимуляція — це вплив електричних імпульсів на проблемні частини тіла задля корегування фігури. При передачі нервових імпульсів від електродів скорочуються всі м’язи, які знаходяться у ділянці стимуляції. Під час процедури не відбувається навантаження на опорно-руховий апарат, що попереджує зношування суглобів, зв'язок, сухожиль.
Підготовчі процедури
Слід проконсультуватися із лікарем, щоб той упевнився у відсутності протипоказань та визначив масштаб впливу. Пацієнту необхідно прийняти душ чи ванну.
Міостимуляція
Спеціаліст викладає електроди на чисту та знежирену шкіру. М’язи починають мимоволі скорочуватися. Відчуття приємні, безболісні, із легким посіпуванням. Перебіг процедури займає 30-40 хвилин. Окрім місцевого ефекту, активізується робота серця та судин через надходження імпульсів із ЦНС. Кількість необхідних сеансів визначається виключно професійним лікарем.
Показання та протипоказання
Передумови до здійснення маніпуляції:
- стан після оперативних втручань;
- парези і паралічі після травм, інсульту, невриту;
- целюліт;
- бажання мати підтягнуті, рельєфні м’язи.
Забороняється проводити міостимуляцію при:
- захворюваннях серця та судин;
- хворобах ШКТ;
- запаленнях вен;
- вагітності.
Наслідки
Після проведення необхідної кількості сеансів пацієнт отримує такі результати:
- відновлення м’язових волокон;
- покращення мікроциркуляції крові і лімфи;
- руйнування жирових клітин;
- покращення кольору шкіри, пружності.
Міостимуляція відносно безпечна процедура, яка не тягне за собою негативних наслідків. Результат залежить від професіоналізму лікаря та відповідного обладнання.