Гірудотерапія у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі фізіотерапевти во Франківському районі
Гірудотерапія «Астар» 60 грн
Гірудотерапія за 1 п'явку 38 грн
Знайдено 2 клініки

Андрій
Це чудове місце з рідкісними народними , безпечними методами які дуже сильно підкріплюють а в більшості і заміняють традиційне лікування. Хто наважиться чесно пройти курс процедур і дієт призначених їхнім головним спеціалістом, буде вражений силою позитивних змін. В такі місця з такими процедурами потрібно приходити й для профілактики омолодження та оздоровлення. Після курсу завжди відчуваю себе на 18 ).
Андрій
Пані Наталія чудовий спеціаліст. Всі методи лікування неочікувано результативні. Простатит перестав бути проблемою. Комплексне лікування дало чудовий результат.
Назар
Молодці. Так тримати!
ліда
Я була у різних клініках Львова і Києва, а в Центр АСТАР попала випадково. У мене були скарги і знайома порадила туди звернутися (вона там проходила щорічні профілактичні обстеження). Доїзд до медичного центру не зручний, немає дороговказів, тому довелося витратити час щоб відшукати вулицю Зигзаг. Але ці недоліки повністю компенсувалися по*перше кваліфікованими лікарями та ввічлмвими медсестрами, по-друге, якістю наданих послуг. Зручно зо запис проходить по телефону, тому нема черг і економиться час. Мені в моїй проблемі не тільки допомогли, але й порадили, куди звернутися з іншою проблемою.
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Гірудотерапія 60
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.