Виправлення прикусу пластинками у Львові (Галицький (Центр) район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб
Іванна
Синочку робили зубки(введення в сон).Дуже вдячна за професійно проведену роботу, особливо дитячого стоматолога Цибко Юлію.Дякую за чудову клініку-адміністрації Когут і Когут.
Іванна
Лікували синочку зубки (введення в сон) і хочу сказати дуже класна клініка, привітний працюючий персонал, адміністатори. Лікар стоматолог дитячий Юлія Євгенівна Цибко (окремо дякую), лікар-анастезіолог та їх асистенти досвідчені фахівці та надзвичайно турботливі люди. Вдячна їм за роботу. Дякую Богові, що дарував нам таких лікарів! Хочу ще подякувати адміністрації клініки за те, що Ви робите для нас!
Ірина
Дякую вам за все! За професіоналізм, людяність і красиву усмішку! Ваша команда найкраща!
Семен
С прошлого года все время прохожу профилактические осмотры у Гнатив Натальи. Мне нравится уважительное отношение к пациентам, позитивный настрой в лечении, уверенность в собственных силах. Таких врачей бы, да побольше!
5,2
Львів вул. Герцена, 6/1 А
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
  • Виправлення прикусу пластинками
Львів пл. Маланюка, 2
р.Галицький (Центр)
Стоматологія доктора Ухача Р.Т. пропонує діагностику та лікування захворювань ротової порожнини для пацієнтів будь-якого віку. Прийом ведуть лікарі першої та другої кваліфікації. Приймає лікар: Ухач Наталія Анатоліївна
  • Виправлення прикусу пластинками
4,5
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.