Брекети у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Галицькому районі (Центр)
Лікування частковою брекет-системою 14100 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Христина СК
Якщо хтось вагається , чи привезти сюди свою дитину , не вагайтесь . Тут зроблять все так, щоб на все життя. І це правда . 10 років тому ми лікували своїй 3-х річній дитині зуби , це була анестезія . Після цього років 8 точно не звертались до стоматологів ! Сьогодні наша інша 3-річна дитина тут. Ми повернулись саме сюди , тому що кращого місця просто не існує . Це рівень , до якого усім ще дуже далеко . Взагалі , ця клініка, це дар Божий людям , які мають проблеми з візитом дітей до лікаря взагалі! Дякуємо вашій професійній команді !
Любов
Професіонал своєї справи, тактовний, ввічливий, добрий. 18 лютого проводив анастезію під час лікування зубчиків мого 2х річного синочка. Ми приїхали із Вінниччини і не пошкодували! Дякую чудовому спеціалісту, усе докладно пояснив до та після анастезії.
Любов Загородня
18 лютого брав участь у лікуванні зубчиків мого 2х річного синочка у клініці "ММ" Чудовий спеціаліст, толерантна, ввічлива людина. Рекомендую усім!!!
Загородня Любов
Галина Миронівна Солонько - чудовий лікар! Найкращий!! Моєму сину (2 роки) пролікувала, відреставрувала передні зубки. Професійна, людяна, ввічлива, приємна людина
Львів вул. Шевченка, 62
  • Лікування частковою брекет-системою 14 100
  • Лікування металевою брекет-системою (1 щелепа) : фіксація + зняття + активація дуг еластичними лігатурами + застосування OptraGate + робота у 4 руки + ортодонтичний віск для домашнього догляду + рекомендації по догляду за брекет-системою та ротовою порож 29 300
  • Лікування комбінованою брекет-системою (1 щелепа) : фіксація 6 прозорих та 4 металевих брекетів + зняття + активація дуг еластичними лігатурами + застосування OptraGate + робота у 4 руки + ортодонтичний віск для домашнього догляду + рекомендації по догляд 31 800
  • Лікування самолігатурною металевою брекет-системою (1 щелепа) : фіксація + зняття + застосування OptraGate + робота у 4 руки + ортодонтичний віск для домашнього догляду + рекомендації по догляду за брекет-системою та ротовою порожниною 36 100
  • Лікування самолігатурною комбінованою брекет-системою (1 щелепа) : фіксація + зняття + застосування OptraGate + робота у 4 руки + ортодонтичний віск для домашнього догляду + рекомендації по догляду за брекет-системою та ротовою порожниною 39 500
5,3
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук.
4,3
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.