Клініки офтальмології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Знайдено 3 клініки
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Леонід
Лікар виявив катаракту на ранніх стадіях. Я зважилась на операцію. Дуже боявся, що втрачу зір. Але не варто було. Все пройшло без ускладнень. Офтальмолог у мене досвідчений, дуууже багато грамот у нього на стіні висіли. Ще раз вам дякую.
Даша
В око потрапила тирса. Ой не передати, яке це жахливе відчуття чужорідного тіла в оці. Пішла до офтальмолога. Одна коротенька і не дуже приємна процедура і все у нормі! Дякую Вам. Гарне ставлення. Немає метушні. Лише позитивні відгуки!
02 октября '16 г.
Аліка
Квартально ходжу до офтальмолога. Зір падає. Студентка і багато часу проводжу за комп’ютером. Міопія змусила мене одягнути окуляри у підлітковому віці. Всі насміхалися. Тепер перейшла на лінзи. Довгий час не могла підібрати різновид, який мені підходив би. Звернулась до офтальмолога. Лікар з першого разу поцілив у яблучко. Можу носити контактні лінзи цілий день, хоча око дуже чутливе. Дякууууу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в...
  • Консультація офтальмолога 260
  • Повторна консультація офтальмолога 220
  • Повторна консультація офтальмолога дитячого 220
  • Консультація офтальмолога дитячого 250
Середня оцінка користувача 8,5

Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.
Середня оцінка користувача 8,5

Львів вул. Євгена Коновальця, 54 р.Франківський
Львівський "Центр корекції бінаурального слуху" (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки "Пізнай світ".
  • Діагностика зору
  • Офтальмоскопія очного дна