Офтальмоскопія очного дна у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи во Франківському районі
Львів вул. Євгена Коновальця, 54
р.Франківський
Львівський «Центр корекції бінаурального слуху» (ЦБС) є представником мережі магазинів торгової марки «Пізнай світ».
Олена, 03 січня '17р.

Так сталося, що уже в сорок років чоловік майже повністю втратив слух. Ми звернулися по допомогу до центру корекції бінаурального слуху. Там чоловікові провели комп’ютерну діагностику слуху і порадили пройти бінауральне слухопротезування. Слуховий апарат виготовляли тут за індивідуальними параметрами. Результатами дуже задоволені.

Працює з 10:00-19:00

Офтальмоскопія очного дна в лікарнях в інших районах Львова

7,7
Львів вул. Липинського, 54
р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка «Естель» працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях. Приймають лікарі: Стратийчук Остап Тарасович, Коваленко Андрей Владимирович
Костянтин, 08 березеня '17р.

Насправді, від анестезіолога багато чого залежить, якщо справа йде до хірургічного втручання. Радий, що мене супроводжував в цьому питанні Боднар. Дякуючи його професійним знанням та увазі, в мене все пройшло гладко і без ускладнень.

Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Євгена Коновальця, 54