Лікування циститу у Львові (Сихівський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Марта
Була на прийомі у лікарки Легуцької О.В. Найкращі враження. Дякую за розуміння та допомогу.
Нгах Ампах Інна Олександрівна, дуже кваліфікований лікар у сфері ультразвуковій діагностики. Зверталась до неї для обстеження внутрішніх органів, вен та артерій. Дуже сподобалось її відношення до пацієнтів, уважність до дрібниць, вміє знаходити підхід до кожного. Користуюсь послугами не один рік, можу з упевненістю рекомендувати.
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.

Лікування циститу в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика