Пластика уздечки языка в Киеве (Соломенский район) (открытые по сб. клиники)

Alya
Чудова атмосфера ,уважні лікарі,чистота,гарне харчування,ліки які використовували після операції всі оригінали,операційна просто чудова ,всі хвилюються що в часній клініці дорожче це не так,ціни дешевші умови перебування кращі,медсестри не замучені ніякого хамства,всі знеболюючі по часу.Дуже добре зо є такі клініки,бажаю процвітання.Не хвилюйтесь за ціни в палату включені ліки це ті ж самі кошти що ви використаєте самі ,тільки бігати не потрібно,рідним сидіти поряд не потрібно персонал просто вишуканий ,кожні 15хв медсестра заходить після операції,якщо викликати приходить відразу,не чекаєш годину.Допоможе все с посмішкою охайні,годують на відбій просто с ресторану,їжа дієтична дуже смачна годують 5 разів не встигаєш навіть сголодніти.Аналізи Кт все на місці,перев’язку робить лікар постійно,лікарів так часто ні в одному стаціонарі частіше не бачила.Дуже турботливі не вірте слухам 9 операцію робила в Добробут,і ворогу не дам раду йти до іншої Державної установи.Міф про дорогі клініки і безкоштовне лікування та операції розвіявся.Працюючи все життя в цій сфері стало все зрозуміло!Шов просто ювелірна робота після пів року і не видно.Як на курорті ,реанімаційна палата окрема поруч немає не плачучих не наркоманів,знеболення було підібране просто супер,навіть і не зрозуміла що була операція сама встала через 3 години без ніякої допомоги,на 2-й день сіла за кермо хоча була операція на правій нозі (голеностопний сустав ,виймали пластину),попри заборону ходити місяць через тиждень я полетіла сама за кордон.Ніяких побічних дій уже пройшло 10 місяців .Вирішила написати щоб бідні люди не терпіли незручності.
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Сеть клиник Viva
Киев ул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская5 2 м.Политехнический институт19 4
Клиника Viva (Вива) на м. Шулявская с большим опытом работы, предоставляет медицинское многопрофильное обслуживание украинским и иностранным пациентам. Клиника укомплектована современным оборудованием для выполнения амбулаторных манипуляций и методов лечения различных заболеваний.
Добробут
Киев Отрадный пр-т Комарова, 3, корп. 5
м.Шулявская46 14 м.Политехнический институт55 11
Расположенный на территории Медгородка "Стационар для взрослых" медицинской сети "Добробут" площадью 560 кв. м – это 8 уютных одноместных палат, операционное отделение и блок интенсивной терапии. Заведение обеспечивает оказание услуг по инструментальной и клинической диагностике, стационарному лечению
  • Коррекция уздечки языка 930
Добробут
Киев Чоколовка ул. Семьи Идзиковских (Мишина), 3
м.Вокзальная41 13 м.Демеевская66 18
Лечебно-диагностический центр для детей и взрослых «Добробут» специализируется на оказании всесторонней медпомощи пациентам любого возраста. Среди ведущих направлений — комплексная диагностика организма, консультативный прием докторов разных специальностей, неотложная экстренная помощь, лечение в стационаре, реанимация.
  • Коррекция уздечки языка 930
Киев ул. Липковского, 25
м.Вокзальная20 8 м.Олимпийская42 17
4,3
Киев ул. Ереванская, 6
м.Вокзальная36 12 м.Шулявская38 11 м.Олимпийская13
Специализированная клиника «Дент Юниверсал» предоставляет полный спектр стоматологических услуг на протяжении уже больше десятка лет. Основная направленность клиники — сохранение зубов.
  • Пластика уздечки языка от 1 200