Платформа тверезості в Івано-Франківську

Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 13
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості в Івано-Франківську — клініка, що спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежностей.

Послуги, якими можна скористатися в наркологічній клініці Платформа тверезості в Івано-Франківську:

• консультація нарколога;
  • лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії;
  • кодування новітніми препаратами;
  • формування мотивації до боротьби із залежністю;
  • психологічна допомога рідними та близькими;
  • детоксикація;
  • стаціонарне лікування;
  • ресоціалізація.

Реабілітація включає відновлення всіх сфер активної життєдіяльності пацієнта, вироблення психологічних навичок протидії згубним звичкам. Лікувальні методики, які використовуються в клініці неодноразово довели свою ефективність та безпеку. Програма лікування для кожного пацієнта розробляється досвідченими сертифікованими спеціалістами. Завдяки комплексному підходу вдається вилікувати та надати допомогу навіть пацієнтам на найважчих етапах залежностей.

Переваги Платформа тверезості в Івано-Франківську — ефективні методи лікування, кваліфіковані співробітники, комфортабельні палати, дотримання конфіденційності.

Зручності для пацієнтів: безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості в Івано-Франківську, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 доба
  • Підшивка нарко

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Умовила чоловіка кодуватися після виведення з запою. Вже більше року ми живемо без проблем з алкоголем! Вам велика подяка! Лікарі серйозні і дуже сподобалося відношення.
Василь
Відмінна клініка, професійно грамотний лікарський персонал, комфортні палати, прекрасне харчування. Рекомендую всім, кому необхідна допомога нарколога!
Тетяна
Висловлюю велику людську вдячність колективу цієї клініки за те, що вилікували мого батька від алкоголізму. Бажаю процвітання та благополуччя!
Тетяна
Микола
Велике спасибі за добре ставлення і дієву допомогу! Років мені вже чимало, то, що страждаю алкоголізмом, я прекрасно розумію, на протязі двадцяти років борюся з недугою зі змінним успіхом. Боюся наврочити, але мені здається, я знайшов те місце, де дійсно можуть допомогти.
Василь
Микола
Семен
Величезне спасибі за надану мені своєчасну допомогу! З повагою, Семен!
Семен
Величезне спасибі за надану мені своєчасну допомогу! З повагою, Семен!
Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
9,1
Прикарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Івано-Франківськ вул. Страчених українських націоналістів 7А
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1