Платформа тверезості в Івано-Франківську

Безкоштовна парковка
Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 13

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Одеса с. Лиманка, вул. Світла, 18/24 (Царське село)
Херсон село Зеленівка, вул. Гагаріна, 11

Рівне вул. Маяковського, 7
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості в Івано-Франківську — клініка, що спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежностей.

Послуги, якими можна скористатися в наркологічній клініці Платформа тверезості в Івано-Франківську:

• консультація нарколога;
  • лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії;
  • кодування новітніми препаратами;
  • формування мотивації до боротьби із залежністю;
  • психологічна допомога рідними та близькими;
  • детоксикація;
  • стаціонарне лікування;
  • ресоціалізація.

Реабілітація включає відновлення всіх сфер активної життєдіяльності пацієнта, вироблення психологічних навичок протидії згубним звичкам. Лікувальні методики, які використовуються в клініці неодноразово довели свою ефективність та безпеку. Програма лікування для кожного пацієнта розробляється досвідченими сертифікованими спеціалістами. Завдяки комплексному підходу вдається вилікувати та надати допомогу навіть пацієнтам на найважчих етапах залежностей.

Переваги Платформа тверезості в Івано-Франківську — ефективні методи лікування, кваліфіковані співробітники, комфортабельні палати, дотримання конфіденційності.

Зручності для пацієнтів: безкоштовна парковка та Wi-Fi-зона. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Платформа тверезості в Івано-Франківську, вартість послуг:

• Комплексне Лікування алко нарко залежності, ігроманії 8 000
  • Лікування нарко алко залежності (Лікування, харчування), 1 доба 2 000
  • Підшивка нарко від 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
31 грудня '20р.
Умовила чоловіка кодуватися після виведення з запою. Вже більше року ми живемо без проблем з алкоголем! Вам велика подяка! Лікарі серйозні і дуже сподобалося відношення.
Василь
02 грудня '20р.
Відмінна клініка, професійно грамотний лікарський персонал, комфортні палати, прекрасне харчування. Рекомендую всім, кому необхідна допомога нарколога!
Тетяна
30 листопада '20р.
Висловлюю велику людську вдячність колективу цієї клініки за те, що вилікували мого батька від алкоголізму. Бажаю процвітання та благополуччя!
Тетяна
14 листопада '20р.
Микола
05 листопада '20р.
Велике спасибі за добре ставлення і дієву допомогу! Років мені вже чимало, то, що страждаю алкоголізмом, я прекрасно розумію, на протязі двадцяти років борюся з недугою зі змінним успіхом. Боюся наврочити, але мені здається, я знайшов те місце, де дійсно можуть допомогти.
31 жовтня '20р.
Василь
28 жовтня '20р.
Микола
20 жовтня '20р.
Семен
01 жовтня '20р.
Величезне спасибі за надану мені своєчасну допомогу! З повагою, Семен!
Семен
01 жовтня '20р.
Величезне спасибі за надану мені своєчасну допомогу! З повагою, Семен!
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
Медичний центр “Євроклінік” спеціалізується на проведенні інструментальної діагностики, а саме магнітно-резонансної томографії.
6,0
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних неопераційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, яке гарантує видимий довготривалий ефект
Записатися на прийом
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) в Івано-Франківську на Незалежності — медичний центр сучасного рівня, який надає допомогу в проведенні консультацій, повного обстеження, а також лікування в таких напрямках, як гінекологія, сімейна медицина, неврологія, кардіологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, офтальмологія та багато інших.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00