Цитологічні дослідження в Хмельницькому

Послуга Ціна
Рідинна цитологія ПАП - тест Cell -Prep 500
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
Юлія
Кордонська Ніна Іванівна - приємна людина та досвідчений лікар! Прийшла по рекомендації іншого лікаря, залишилась задоволена. Завжди все доступно розповідає та ефективно проводить лікування!! Раджу всім!!
галина
Корддонська Ніна Іванівна Досвідчений високопрофесійний спеціаліст і приємна та щира людина. Була у неї на консультації і залишилась задоволена. Все пояснила, на всі запитання свої я отримала професійну консультацію. На наступний раз планую звертатися тільки до цього лікаря. Вдячна лікарю та привітному персоналу кланіки. Всім здоров'я та успіху!
Криштофор Юлія
Гарний прийом людей! Робила УЗД вагітність лікар професіонал, гарно все розказує , роз'яснює!
14 декабря '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині.
  • Рідинна цитологія ПАП - тест Cell -Prep 500
Працює з 09:00-18:00