Репродуктивна клініка Олени Вавринчук

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Репродуктивна клініка Олени Вавринчук створена у 2011 році, спеціалізується у галузі штучного запліднення за допомогою сучасних технологій. Персонал центру має високу кваліфікацію, провідний фахівець - кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

Послуги, які надає клініка:

• консультація з питань безпліддя;
  • трансвагінальна ультразвукова діагностика;
  • спермограма;
  • посткоітальне тестування;
  • штучне запліднення;
  • кріоконсервація матеріала;
  • спостереження за протягом вагітності.

Переваги медичного закладу - інноваційні технології, приємна затишна атмосфера, дбайливе ставлення до пацієнтів.

Знаходиться клініка за адресою вул. Зарічанська, 3/2.

• Ціни на послуги

• ЕКЗ із застосуванням донорських ооцитів 30 000
  • ЕКЗ із застосуванням донорської сперми 12 500
  • Трансфер кріоконсервованих ембріонів 4 000
  • Кріоконсервація ембріонів 1 200
  • Зберігання кріоконсервованих ембріонів кожен наступний рік (не більше 5 років) 800
  • Кріоконсервація сперми 700
  • Консультативне спостереження вагітних (третій триместр) 3 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ева
Мій найкращий лікар ! Скільки разів лікувала невідомо що у інших лікарів і без толку. До Олени Михайлівни потрапила на екстрену операцію і після того залишилась з нею. Завжди все пояснить, дасть пораду і дієве лікування. Раджу від всього серця!
22 квітня '20р.
Жахливий лікар, обманює, пише неправильні діагнози, не падду нікому
ксенія
дорого.необгрунтовано.грубо.не раджу нікому.
Марія
Найкращий лікар!!! Буду рекомендувати друзям та родичам!
Марія
Завдяки цьому лікарю я маю своїх діточок, за що буду дякувати їй все життя.
Майя
Решила ходить только к этому специалисту. Я ей доверяю.
Вероника
Была на приеме у Елены Михайловны. Получила толковую консультацию.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.