Біохімічні дослідження в Хмельницькому

Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Світлана
Супер лікар,та чудова людина.
Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
Юлія
Кордонська Ніна Іванівна - приємна людина та досвідчений лікар! Прийшла по рекомендації іншого лікаря, залишилась задоволена. Завжди все доступно розповідає та ефективно проводить лікування!! Раджу всім!!
галина
Корддонська Ніна Іванівна Досвідчений високопрофесійний спеціаліст і приємна та щира людина. Була у неї на консультації і залишилась задоволена. Все пояснила, на всі запитання свої я отримала професійну консультацію. На наступний раз планую звертатися тільки до цього лікаря. Вдячна лікарю та привітному персоналу кланіки. Всім здоров'я та успіху!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині.
  • Пакет №37 "Печінкові проби"-1 (9 показників; АЛТ, АСТ, ЛФ, білірубін фракційно, загальний білок, альбумін, тимолова проба) 310
  • Пакет №38 "Печінкові проби"-2 (7 показників;білірубін фракційно, тимолова проба, АЛТ, АСТ, ЛФ) 230
  • Пакет №39 "Ниркові проби" (3 показники:креатинін, сечовина, сечова кислота) 115
  • Пакет №40 "Ниркові проби"-2 (креатинін, сечовина, калій, натрій, хлор, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі) 365
  • Пакет №41"Ревмопроби І"(С-реактивний білок, ревматоїдний фактор, антистрептолізин -О) 200
Працює з 09:00-18:00