Профілактика ЗПСШ в Хмельницькому (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 3 клініки

Сб
Дуже кваліфікований і грамотний лікар!!!! А ще просто хороша людина. Зверталась я до неї неодноразово. Завжди допоможе, проконсультує, розкаже. Дякую Вам!!!! Здоров'я Вам та Вашій сім'ї
Олена Яремчук
Дуже дякую лікарю за чуйність та професіоналізм.На жаль мою невідому хворобу Наталя Володимирівна не вилікувала, але дала поради, як діяти далі.Сподіваюся, що у мене все вийде і хвороба відступить.Лікарю бажаю вдячних пацієнтів та успіхів у вашій нелегкій роботі.Процвітання Вам!!!
По совету подруги записалась на прием к Виктору Геогриевичу, так нужно было пройти УЗИ по-женски. Сначала я немного стеснялась, но врач успокоил меня и расположил к общению. Обследование прошло быстро, результаты порадовали. Врач объяснил некоторые непонятные для меня вопросы и пожелал выздоровления. Спасибо большое за помощь. Всем рекомендую.
Алексей
Записался по телефону. Вовремя и очень грамотно провели осмотр. После полученного лечения чувствую себя намного лучше. Рекомендую!
5,4
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 18 Б
Медичний центр «Medica» (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • Лікування ЗПСШ 120
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1 (БЦ "Ультрамарин", пов. 3)
Медичний кабінет "Твій лікар" спеціалізується на малоінвазивних методах лікування в галузі урології, андрології, гінекології, флебології та дерматовенерології. Пацієнтов приймають висококваліфіковані фахівці.
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)