Озонотерапія спини в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі озонотерапевти
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Ганна
Довгий час не наважувалася на гідроколонотерапію кишечника. Мала сумнів, щодо ефективності даної процедури. Медичний центр "Діагностикум" переконав мене. Не жалкую, що дала згоду. Мене позбавили багатьох проблем. Відчуваю себе комфортно, пропало відчуття тяжкості у шлунку. Дякую.
Злата
Завдяки медичному центру "Діагностикум" на Підпіллі мені вдалося позбутися багатьох дефектів шкіри. Озонотерапія дійсно допомогла, я навіть не уявляла, що так швидко. Шкіра стала чистою, не блистить. Навіть розгладилися дрібні зморшки.
Мій чоловік захоплюватися алкоголем, останнім часом він став скаржитись на біль у печінці. Не довго думаючі, ми пішли до медичного центру "Діагностикум", де нас проконсультували, зробили УЗД печінки та призначили лікування.
Мирослав
Я часто відчував біль у нирках. Одного разу, терпіти уже не було сили. Звернувся в "Діагностикум". Записали мене на прийом швидко. Зробили УЗД органів всієї черевної порожнини. Знайшли камені в нирках. Проходжу лікування. Обладнання нове, сучасне.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,8
Хмельницький вул. Курчатова, 1 (дитяча амбулаторія, каб. 1)
Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів.
Працює з 09:00-19:00
7,4
Хмельницький вул. Проскурівського підпілля, 112 (полікл. УМВС, каб. 10)
Медичний центр "Діагностикум" спеціалізований в сфері виявлення розладів організму, допомагає встановити точний діагноз.
7,4
Хмельницький вул. Степана Разіна 1 (дитяча міська поліклініка 1-й поверх, кабінет №7, 8)
Медичний центр "Діагностикум" займається сучасними методами діагностики організму, проводить лікування безмедикаментозними методами.
Працює з 09:00-19:00