Медичний центр Діагностикум на Курчатова

7.4
Хмельницький, (Білогірський район), вул. Курчатова, 1 (дитяча амбулаторія, каб. 1)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів. Фахівці клініки є досвідченими кваліфікованими працівниками.

Послуги, які пропонує центр:

• лабораторна клінічна діагностика;
  • УЗД внутрішніх органів та тканин;
  • біорезонансне дослідження організму;
  • гідроколонотерапія шлунку;
  • ударно-хвильове лікування м’язів;
  • гірудотерапія;
  • озонотерапія;
  • тестування гемокоду.

Переваги медичного закладу - співпраця з клінічною лабораторією, інноваційні малоінвазивні методи, індивідуальний підхід, зручне розташування.

Місце знаходження філії - вул. Курчатова, 1, в приміщенні дитячій амбулаторії, каб. 1.

• Ціни на послуги

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
20 липня '18г.
Мій чоловік захоплюватися алкоголем, останнім часом він став скаржитись на біль у печінці. Не довго думаючі, ми пішли до медичного центру "Діагностикум", де нас проконсультували, зробили УЗД печінки та призначили лікування.
Злата
12 липня '18г.
Завдяки медичному центру "Діагностикум" на Підпіллі мені вдалося позбутися багатьох дефектів шкіри. Озонотерапія дійсно допомогла, я навіть не уявляла, що так швидко. Шкіра стала чистою, не блистить. Навіть розгладилися дрібні зморшки.
Ганна
03 липня '18г.
Довгий час не наважувалася на гідроколонотерапію кишечника. Мала сумнів, щодо ефективності даної процедури. Медичний центр "Діагностикум" переконав мене. Не жалкую, що дала згоду. Мене позбавили багатьох проблем. Відчуваю себе комфортно, пропало відчуття тяжкості у шлунку. Дякую.
Злата
30 червеня '18г.
30 червеня '18г.
Ганна
26 червеня '18г.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
7,2
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Медичний кабінет лікаря Гурфінкеля М.С. пропонує традиційні та нетрадиційні методи терапії неврологічних захворювань.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Пилипчук, 4 (офіс № 5)
7,8
Приватний дерматовенерологічний кабінет "ЛікН" спеціалізований в сфері діагностики та терапії захворювань шкіри, алергій, вірусних та грибкових інфекцій, хвороб, що передаються статевим шляхом.