Медичний центр Діагностикум на Підпіллі

7.4
Хмельницький, (Хмельницький район), вул. Проскурівського підпілля, 112 (полікл. УМВС, каб. 10)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Діагностикум" спеціалізований в сфері виявлення розладів організму, допомагає встановити точний діагноз. Фахівці центру мають багаторічний досвід та кваліфікацію.

Послуги, які надає заклад:

• клінічні дослідження;
  • ультразвукова діагностика внутрішніх органів;
  • гідроколонотерапія кишечника;
  • біорезонансні дослідження внутрішніх органів та систем;
  • ударно-хвильова терапія за допомогою акустичних хвиль;
  • гірудотерапія;
  • озонотерапія;
  • тест гемокод.

Переваги клініки - лікування без медичних препаратів, висока точність результатів, якісні послуги, ввічливий та професійний колектив, комфортні умови.

Знаходиться філія за адресою вул. Проскурівського підпілля, 112, в приміщенні поліклініки УМВС, каб. 10.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Сергій
22 липня '18г.
Під час лікування шлунково-кишкового тракту лікарям не вдавалося поставити правильний діагноз. Лише, після точних діагностик в медичному центрі "Діагностикум" на Підпіллі лікарям вдалося визначити хворобу. Дякую за кваліфіковану допомогу.
Таня
17 липня '18г.
Правильне харчування, запорука здоров’я та красивого тіла. Для того, щоб розробити правильну програму харчування, мені запропонували здати кров на тест гемокод. Медичний центр "Діагностикум" швидко справився с поставленою задачею. Результатом задоволено.
Мирослав
30 червеня '18г.
Я часто відчував біль у нирках. Одного разу, терпіти уже не було сили. Звернувся в "Діагностикум". Записали мене на прийом швидко. Зробили УЗД органів всієї черевної порожнини. Знайшли камені в нирках. Проходжу лікування. Обладнання нове, сучасне.
Сергій
28 червеня '18г.
Таня
25 червеня '18г.
Мирослав
24 червеня '18г.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
7,2
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
Записатися на прийом
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Медичний кабінет лікаря Гурфінкеля М.С. пропонує традиційні та нетрадиційні методи терапії неврологічних захворювань.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Курчатова, 1 (дитяча амбулаторія, каб. 1)
7,4
Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів.