Діагностика та лікування сколіозу в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі ортопеди
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Діма
Приватна поліклініка "Малятко+" допомогла моїй дитині вилікувати нетримання сечі. Тут працюють спеціалісти вищої категорії, відчувається їх багаторічний дослід. Я від щирого серця вдячний за виконану роботу. При необхідності відвідуємо лише цю поліклініку. Рекомендую.
Ангеліна
З грудною дитиною, не маю можливості з'їздити до лікарні. Мені дуже подобається поліклініка "Малятко+". Вона надає послугу дитячого оздоровчого массажу з елементами гімнастики на дому. Це дуже зручно та практично. Персонал турботливий.
Катя
У школі, в моєї дитини виявили сколіоз. До місцевої лікарні не захотіла йти. Звернулася в приватну поліклініку "Малятко+". Було призначено лікування. Варто відмітити, доброзичливе відношення персоналу до своїх клієнтів. Корекція сколіозу пройшла успішно. Дякую.
Діма
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,7
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Медичний центр "АПІС МЕЛІФІКА" займається реабілітацією дітей від народження до повноліття, які мають патології дихальних органів, нервової системи, хвороби шкіри, алергії тощо. Фахівці центру мають медичну освіту, досвід роботи з дітьми, лікують методами традиційної та нетрадиційної медицини.
Працює з 09:00-19:00
7,7
Хмельницький вул. Вайсера, 12/1
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
Працює з 09:00-18:00
7,5
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років.
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00