Демків Віталій Ігорович

Стоматолог, Пластичний хірург
Консультація від 100 грн.
Доктор стоматолог, специализируется на современных методах лечения пульпита, кариеса, периодонтита. Специалист в установлении зубных имплантов, контурной пластике лица (удаление морщин, коррекция контура и объема губ). Демкив Виталий Игоревич оказывает помощь пациентам с заболеваниями пародонтоза и стоматита.

Івано-Франківськ вул. Чорновола, 101

Світлана Д.
Ось і закінчилася моя епопея з встановлення зубних імплантів. Дякую долі, що потрапила саме до Віталія Ігоровича. Чуйна, уважна людина, фахівець від бога. Ви робите людей щасливими. Величезна Вам за це подяка.
Андрій
Рекомендую Віталія,ніколи не любив походи до стоматолога,але у Віталіка відчував себе комфортно,мені ставили пломбу та провели чистку зубів,в приємній атмосфері навіть не зауважив як все закінчилось. Він надав мені рекомендації по догляду за зубами безкоштовно,2 роки зуб не турбує. Дякую.

• 2012 р. – Івано-Франківський національний медичний університет.