Кравченко Ірина Петрівна

УЗД-спеціаліст
врач вищої категорії
Лікар Кравченко Ірина Петрівна, УЗ-спеціаліст вищої категорії. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку, серця, нирок, щитоподібної залози, а також органів черевної порожнини та малого тазу. Окрім цього, здійснює ультразвукове дослідження для вагітних.
Вінниця вул. Амосова, 6 (кол. вул. Медведєва)

Слышала о докторе Кравченко Ирине Петровне только хорошие отзывы. Теперь я тоже присоединяюсь к мнению многих пациентов. Она опытный врач-диагност. Свою работу выполняет четко, грамотно, профессионально. С большим уважением относится ко всем пациентам.
Ирина Петровна диагност с большим опытом. Исследование у нее проходит быстро, четко. Пациенту может пояснить суть выявленных отклонений на снимках. Составляет грамотное и подробное заключение.
Рита
Хорошо, что я вовремя обратилась к врачу для УЗИ почек. Теперь прохожу лечение.

• В 1997  році закінчила Вінницький Національний медичний університет. Досвід роботи лікарем УЗД.

Курси

• 2000 рік – тематичне удосконалення «Ульразвукова діагностика в кардіології» на базі Київської академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка;
  • 2003 рік – тематичне удосконалення «Вивчення основ ехокардіографії» в Украінсько-Французькому центрі з ехокардіографії на базі Черкаського обласного центру;
  • 2003 рік – курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2006 рік – тематичне удосконалення «Доплерографічне дослідження судин черевної порожнини та периферичних судин нижньої та верхньої кінцівок» на базі Харківського інституту загальної та невідкладної хірургії;
  • 2006 рік – курси підвищення кваліфікації на базі Київської академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупіка;
  • 2011рік – курси підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • 2012 рік – тематичне удосконалення «Доплерографічне дослідження судин шиї та голови» на базі Київського інституту нейрохірургії.