Джум Софія Василівна

Акушер-гінеколог
Викликати додому
Чому я працюю лікарем? Медицина - одна з найважливіших сфер життєдіяльності людей. Ще з дитинства я розуміла її значення та актуальність у сучасному світі. Адже якщо людина не почуває себе здоровою, то важко називати себе щасливою людиною. Відтак 12 років свого життя я віддала навчанню в цій сфері, тому що підтримання та збереження здоров'я людей це великий внесок в суспільство. Особливе значення має здоров'я жінок, адже саме від нього залежить продовження та розквіт нашої нації. Бути берегинею жіночого здоров'я - це те, що наповнює моє життя глибоким змістом.

Немає відгуків

• 2015-2021 рр. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.
  • 2021-2024 рр. - КНП "ВЕМКЛ "ЦЕМтаД"

• 2-3.05.2024 р. - онлайн майстер-клас" Мультидисциплінарна фахова школа збереження здоров’я жінки”
  • 30.06.24 р. - майстер-клас "De femina Pro профілактику"

Акушер-гінеколог надає послуги

• Гінекологічний огляд з забором матеріалів для діагностики
  • Кольпоскопія
  • Скринінг цервікальної патології з метою профілактики РШМ
  • Малоінвазивні методи діагностики та лікування патології шийки матки (біопсія, ексцизія, конізація ш/матки)
  • Постанова /вилучення ВМК
  • Пайпель - біопсія
  • Офісна гістероскопія
  • Гістерорезектоскопія (поліпектомія, міомектомія)
  • МВА вмісту п/матки (окрім штучного переривання вагітності)
  • Хірургічні методи лікування абсцесу та кісти бартолінієвої залози
  • УЗД (в найближчий перспективі)

Акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• Заномальні вагінальні виділення
  • Дискомфорт та біль в ділянці статевих органів
  • Порушення менструального циклу