Цісінська Оксана Ярославівна

Ортодонт
Лікар-ортодонт займається усуненням ортодонтичних проблем. Виправляє патології прикусу, широкі міжзубні проміжки, зуби аномальної форми і розмірів, неправильне формування зубів.

Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський

Николай
Спасибо за помощь. Очень качественное лечение.
Володимир
Сподобалось відношення до пацієнтів. Результатом проведенного лікування я залишився задоволений. Дякую за надану допомогу.

• 2006 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "Стоматологія".

Курсі

• 2015 р. - Improving Orthodontic Outcome, Київ;
  • 2005 р. - Early interception of complex malocclusions with dentofacial orthopedics (14 hours), Київ;
  • 2015 р. - 2nd Baltic Sea Conference on Ortognatic Surgery and Orthodontics, Ріга;
  • 2016 р. - Effective early orthodontic treatment: key points and new procedures, Мінськ;
  • 2016 р. - ІІ Український Ортодонтичний Конгрес "Інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці ортодонтичної патології", Київ;
  • 2016 р. - Междисциплинарное ведение пациентов с мышечно-суставной дисфункцией. Эффективная команда "Ортодонт-Ортопед-Терапевт", Харків;
  • 2016 р. - Current concepts in management of temporomandibular disorders. Ortodontic and restorative treatment options, Київ;
  • 2016 р. - Micro Implant Ancorage (MIAO), Київ;
  • 2016 р. - Diagnostic protocols for determining the strategy and tactics of management of patients with maxillofacial deformation. 3D cephalometry;
  • 2017 р. - Ефективне обстеження пацієнта. Підхід до планування лікування. Ортодонтичний діагноз, Київ;
  • 2017 р. - Micro Implant Ancorage Ortodontics», Київ;
  • 2017 р. - Сплінт терапія: як уникнути порушень СНЩС. Використання розвантажуючих оклюзійних кап у практиці, Івано-Франківськ;
  • 2017 р. - Photography in dentistry, Яремче;
  • 2017 р. - Periodontal grafting for orthodontic patients, Вінниця.

• член Асоціації ортодонтів України.